T-Mobile Mobilný internet na všetko: Flash-OFDM

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Wolfish
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: So 11. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Topolcany, Bratislava

T-Mobile Mobilný internet na všetko: Flash-OFDM

Príspevok od používateľa Wolfish »

Caute,
chcem si dat tento internet ako nahrada klasickeho pripojenia kedze nemam inu moznost a chcem sa vas opytat na postrehy a skusenosti stymto pripojenim. Byvam v BA Mlynska dolina takze ak ma niekto tento net mohol by sa podelit so skusenostami ako to fici.
Viem ze to neni nic moc ale tak lepsie ako sucasna 2Mbit sharovana na celi barak cez wifi.
Dik.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: T-Mobile Mobilný internet na všetko: Flash-OFDM

Príspevok od používateľa faugusztin »

V Bratislave na Flash-OFDM rychlo zabudni. Zakladne su preplnene, takze to bude hlavne podvecer jedno velke trapenie. Je to OK v mensich mestach, na dedine - v Bratislave mas ale prilis velku hustotu obyvatelstva na to, aby to fungovalo dobre.

Ak ma T-Mobile tych 7 dni na odskusanie, tak si to odskusaj, ale otestuj hlavne tie kriticke casy medzi 17:00 az 24:00.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: T-Mobile Mobilný internet na všetko: Flash-OFDM

Príspevok od používateľa newmi »

tak tak, faugusztin ma pravdu a nejak sa mi nechce verit, ze by si v BA fakt nemal inu moznost.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Wolfish
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: So 11. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Topolcany, Bratislava

Re: T-Mobile Mobilný internet na všetko: Flash-OFDM

Príspevok od používateľa Wolfish »

Dik za postrehy, no byvam na private a majitelia nam nechcu dovolit zaviest nejaku optiku abo vobec zasahovat do stavby.

Návrat na "Siete"