externy USB verbatim

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Komedia
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 03:51
Bydlisko: BA

externy USB verbatim

Príspevok od používateľa Komedia »

zdravim, kupil som od kamarata externy disk 320GB verbatim 2.5´. ked zapnem PC tak este pred Bootovacim screenom Windowsu (Vista) mam celu ciernu obarozku a ani sa to nepohne.Ked ale pri tej ciernej obrazovke vytiahnem externy disk z USB tak mi nabehne normlane.taktiez ak pri tomto "black screen" resetnem PC natvdo tak mi uz nabehne win v poriadku bez vytahovania disku. Bootanie mam nastavene iba na disk na ktorom mam ulozeny Win. je to dost otravne pri kazdom zapinani PC vytahovat hdd z usb. Dakujem za radu
Komedia
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 03:51
Bydlisko: BA

Re: externy USB verbatim

Príspevok od používateľa Komedia »

nikto nič :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
miro2004
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 23. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: externy USB verbatim

Príspevok od používateľa miro2004 »

no toto je dost zaujimave skus napisat aku mas zakladnu dosku /skusal si aj ine USB?/ niektore dosky maju v biose aj nastavenia pre usb pozrel by som sa či tam nie je dačo povolené čo nemusí
Komedia
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 03:51
Bydlisko: BA

Re: externy USB verbatim

Príspevok od používateľa Komedia »

MSI 770-G45 je moja MB, Najsrandovnejsie je ze dakedy sa to zapne v pohode a inokedy nie, ako som uz spominal ked pri tom "black screen" vytiahnem z USB HDD tak uz mi nabehne bootscreen windowsu, alebo ak resetnem natvrdo tak to ide hned. taktiez ak mam zapnuty PC a resetnem ho tak to ide z fleku. skusim poriesit tie USB v tom BIOSe pripadne dat do ineho portu ale neviem neviem :/
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: externy USB verbatim

Príspevok od používateľa faugusztin »

Bohuzial obcas to pri POSTe a detekcii USB zariadeni zblbne, mne sa to uz stalo na viacerych doskach. Skus si poprehadzat USB zariadenia medzi sebou (rozumej pomen im USB konektory, kludne aj medzi sebou), ine poradie casto pomoze :).

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"