Problém s prihlásenim do Windows7

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Brano18
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 09:52

Problém s prihlásenim do Windows7

Príspevok od používateľa Brano18 »

Poprosil by som o pomoc.
Mám problém s prihlásenim do Windows7. V NB mám vytvorené 2 profily. Môj a manželkin. Ja som vedený ako správca. Ale ak sa chcem prihlásiť tak mi vyskakuje následujúca hláška: Službe User Profile Service sa nepodarilo prihlásiť. Nepodarilo sa načítať profil použivateľa. Ale ak sa prihlásim cez účet manželkin tak ide sa prihlásiť. Ale keď sa prihlásim cez manželkin profil tak zasa nemôžem robiť dôležité veci nakoľko ona nie je vedená v ako administrátor.
Poprosil by som Vás o pomoc, čo mám spraviť aby som nemusel preinštalovať operačný systém windows7 nakoľko mám veľa GB uložených.
Vďaka.
ANONYM_a2

Re: Problém s prihlásenim do Windows7

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

to iste sa stavalo mne na mojom notase...btw nemas nahodou Asus s predinstalovanym W7?....ja som musel nahodit cistu instalacku windowsu bez tych pridanych asus sprostosti a nastaveni a uz to nerobi....a na druhom stolnom PC mam tiez W7 s cistou instalackou a tiez nikdy nebol problem.....cize ak mas predinstalovany W7 tak si zozen cistu instalacku a preinstaluj...ak nie, tak potom ti neviem poradit
Brano18
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 09:52

Re: Problém s prihlásenim do Windows7

Príspevok od používateľa Brano18 »

Nie mám NB HP ProBook 4510s a windows som si nainštaloval sám. NB bol bez operačného systému.

Návrat na "Operačné Systémy"