Nastavenie AP 5460v2

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
jammal
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jún, 2009, 11:03
Bydlisko: Považská Bystrica

Nastavenie AP 5460v2

Príspevok od používateľa jammal »

Caute,

takze dnes mi zriadili net cez kablovku, zapojenie je totozne s chellom, ide koaxialny kabel do modemu arris a z neho utpcko do PC. Chcel by som nan napojit AP Airlive 5460v2, tak ako to je v prilohe. Ak sa tu do toho niekto vyzna alebo to ma takto zapojene tak by mi mohol pomoct ako to zapojit. Skusal som to uz dat aj ako WISP+universal repeater, klonovat mac adresu, raz islo pc cez lan v pohode, no ntb nie, druhy krat uz sa ani nepripojil.

Dakujem za kazde napady. :-)
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Nastavenie AP 5460v2

Príspevok od používateľa matopd »

Takze, ak tomu rozumiem spravne, nejde Ti ani LAN? Ako si nastavoval to klonovanie MAC? Je to tam aj teraz? IP mas na LAN (ked teda ide) aku?
Používateľov profilový obrázok
jammal
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jún, 2009, 11:03
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Nastavenie AP 5460v2

Príspevok od používateľa jammal »

Tak tak, ked som to 1. krat tak napojil tak isiel pc cez lan, ale na ntb nenaslo ziadnu siet. Potom uz nesla ani ta lan, neviem ci sa to zmazalo alebo neviem co. MAC adresu som opisal zo sietovych nastaveni, a prepisal do nastaveni toho APcka. Ip v nastaveni mam 10.10.1.107, ale cez prehliadac som skusal a tam mam 87.244.196.222, tak neviem ci to mam aj do tych nastaveni prepisat.
Fogas11
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Po 31. Máj, 2010, 21:42

Re: Nastavenie AP 5460v2

Príspevok od používateľa Fogas11 »

nebolo by dobre tam pouzit ten mod Ad-Hoc ? Moc sa v tom nevyznam ale mam ho doma a tiez to planujem a podla tych schem co su tam mi to tak pripada :bye:
Používateľov profilový obrázok
jammal
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jún, 2009, 11:03
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Nastavenie AP 5460v2

Príspevok od používateľa jammal »

Neviem veru. Airlink či ako sa to vola, lezi v skrini. Kupil som wifi router Dlink, tam som nastavil potrebne veci a funguje vsetko tak ako ma. Islo by to aj s tym Ovisom ale uz som nemal nervy na to. Takto ma to stalo 10 e naviac ale aspon to funguje. ;)

Návrat na "Siete"