blbnutie prehliadacov

Všetko o antivírových programoch, firewalloch, víroch, spyware, ostatných aktuálnych hrozbách, názoroch a skúsenostiach, ako sa im vyvarovať...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Easton
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 19:52
Bydlisko: Leopoldov

blbnutie prehliadacov

Príspevok od používateľa Easton »

neviem ako presne to definovat ale ked pisem do vyhladavania googlo znicoho nic sa mi refreshne kazdy prehliadac tak isto aj ked zadavam heslo alebo nick na neaku stranku alebo aj ked niekde pisem napr. do facebook chatu pri RP na pokeci to nerobi ale vsade inde ano zda sami ze aj ked psem do worldu sa mi zacinaju predvolenom prehliadaci znicoiho nic otvarat domovske stranky....mohol by to byt virus vobec tomu nechapem ...skusal som odstranovat cookie catche presiel som pc s esetom mazal som registre(komplet prejdenie s CC cleanerom a advence systemcare) vobec uz netusim co cim to moze byt (pouzivane prehliadace chrom a mozzila myslim ze mi to robi ajna exploreri) dakujem za rady
Používateľov profilový obrázok
Easton
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 19:52
Bydlisko: Leopoldov

Re: blbnutie prehliadacov

Príspevok od používateľa Easton »

teda vzdy ako pisem tak ma to hadze na domovsku stranku staci napisat 2-3 pismenka a uz tam mam google nechapem
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: blbnutie prehliadacov

Príspevok od používateľa glirpi »

.. mozno nejaky keylogger ?
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit

Návrat na "Bezpečnost a zabezpečenie PC"