OC Celeron D

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
Používateľov profilový obrázok
rasputin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: NZ/NR

OC Celeron D

Príspevok od používateľa rasputin »

...a tak sme vyuzili vecerne zimne pocasie a na istu chvilku sme sa nastahovali do komory, komp vrazili do odtvoreneho okna (vonku podotykam bolo -4 stupne, vnutri 0 az -1), a zacali sme "testovat". Po cirka hodinke stravenej (pre mna dost velkej zime ) sme dospeli k niecomu takemuto: http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=64069 teplota CPU sa pohybovala cca 30-35-40 stupnov podla zataze. Vcore z 1.4 na 1.7,pricom prierazne napatie pri tejto architekture je 1.5v :P Vram 2.8. 4600 nechcela dat mrcha ani za svet, ale kvoly MB...zrejme aj kvoly biosu lebo brat tam ma upraveny aby mu zrala M procaky kedze on bezi na takych... Ak budeme mat nieco nove, dam vedet 8)
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

No parada, este to rozbehaj vo svojej izbe v lete ked je vonku 30 stupnov.......
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
rasputin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: NZ/NR

Príspevok od používateľa rasputin »

po dalsich "testoch" som zistil ze som nemusel tu hodinu trcat v tej zime, bo taky isty vysledok som dal uz aj v izbe (samo ni v lete, ale dva tyzdne dozadu)... cpu je v podstate este novy takze zatial tiez viac moc nepusti, ale kym bude viac "vypalene" jadro dufam uz bude davno prec a ja budem mat osadenu pentium IV (M) 8)

Návrat na "Procesory"