Aky OS v telefone preferujete?

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie

Aky OS v telefone preferujete?

Symbian
2
4%
Apple iOS
11
23%
Android
22
47%
Windows mobile
3
6%
RIM
2
4%
Bada
3
6%
Iný
2
4%
Bez OS, iba štandardný systém, hlavne aby to telefonovalo
2
4%
 
Celkom hlasov: 47

faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa faugusztin »

cicolably napísal:ANDROID tu už je ? a stále nič a to su telefony oficialne aj cez operátorov aj cez predajcov
Nuz, ak ratame iba oficialny predaj, tak trochu vyse roka - kedze u nas bol ako prvy telefon predvany HTC Hero.
Používateľov profilový obrázok
cicolably
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 330
Dátum registrácie: Ne 10. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: ke

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa cicolably »

noo,ved to že nie dlho,nevedel som presne kolko :-D
takže to príde,predsa stale sme OOST evropa
Asus Barebone T3 - AMD Phenom II X4 965 - ATI 4670 - 60GB SSD + 640GB - Razer Copperhead . MacBook White C2D 1,83 GHz - 80GB SSD intel - 2TB NAS . Magic Mouse . iPhone 5 16gb Black , Neonode N2 . Lumia 710
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa newmi »

HellAngel napísal:no sygic moc v pohode nejde. Neviem aku mas verziu ale skusal som uz 2 rozne verzie a 3 ROM a stale ten isty problem s trhanim navigacie. Tento problem nemam sam.
Niekedy kvantita nenahradi kvalitu.
hm, fakt neviem ake mas trhanie na mysli. Mne to ozaj ide normalne.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa HellAngel »

mne proste ide navigacia trhane v tom zmysle ze ked naviguje tak ako keby boli lagy. Nejde to jednoducho plynule ako idem.
NB: Asus ROG Strix G16
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa jaffar »

HellAngel napísal:mne proste ide navigacia trhane v tom zmysle ze ked naviguje tak ako keby boli lagy. Nejde to jednoducho plynule ako idem.
Ja neviem, máš pociť, že som si z teba tým postom na minulej strane robil srandu? Samozrejme, že ti to ide pomaly, keď máš 8.12 alebo 8.14 verziu na Androide 2.x. Znovu opakujem, Sygic support, riešenie je otázka jedného mailu, keď sa dostaneš na rad samozrejme. Viď môj profil, položka zamestnanie :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa icefire »

Mal si ho radsej odkazat na zaujmy :hysterical:

A teraz k teme: aby som si pytal manualne hotfix (i ked je to otazka par mailov), mi pre BFU pripada maximalne nepohodlne.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa jaffar »

icefire napísal:A teraz k teme: aby som si pytal manualne hotfix (i ked je to otazka par mailov), mi pre BFU pripada maximalne nepohodlne.
Fix sa týka asi 2% užívateľov. Navyše samozrejme všetci budú informovaní čoskoro, keď sa ale niekto ozve už teraz, vieme to riešiť...

Čo sa týka záujmov, tak si to myslel ako? Niečo v zmysle "Go f.ck yourself?" :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa HellAngel »

zeby fenix povstal?:
http://www.komunikuj.sk/zariadenia/noki ... smartfonov

jaffar: ja som len pouzil sigic na vyskusanie, uz ho nenam v moile. Ale dik za vysvetlenie. Co sa tyka tej navigacie nebol to jej jediny problem ako som pisal predtym. Navigovanie tiez nema az tak zvladnute. Verziu som mal 8.14
NB: Asus ROG Strix G16
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ani nie, stale je to +/- ten isty symbian. Iste, pridali trochu eyecandy, ale to zdaleka nestaci.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa icefire »

Aspon nerobili ziadne pochody :D
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
ANONYM_a7

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ja som bol so symbianom vzdy spokojny ...
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa icefire »

Tie 3 interpunkcne znamienka nasledujuce tesne za sebou naznacuju stav neistoty vnutorneho rozpolozenia danej osoby s nazorom, ktory prave prejavila.

j/k
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa jaffar »

HellAngel napísal:jaffar: ja som len pouzil sigic na vyskusanie, uz ho nenam v moile. Ale dik za vysvetlenie. Co sa tyka tej navigacie nebol to jej jediny problem ako som pisal predtym. Navigovanie tiez nema az tak zvladnute. Verziu som mal 8.14
V tom prípade je samozrejme logické, že to nefungovalo korektne. V tom prípade ale nerozumiem, prečo hovoríš o chybe navigácie a nie chybe cr*cku... Whatever, mne to môže byť v zásade jedno, výplata sa mi na základe predajnosti nemení.

Inak k téme, používam iOS a som spokojný, čo potrebujem funguje. Predtým som mal dlhé roky Symbian a spokojný som bol tiež, Apple som kúpil len kvôli tomu, že to bola najlepšia ponuka na telefón s GPS a veľkým displejom. Zatiaľ si nemám na čo sťažovať, volá to, píše to, hudbu to hrá, wifi a gps funguje, nepadá to... Viac mi netreba.
ANONYM_a7

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

icefire napísal:Tie 3 interpunkcne znamienka nasledujuce tesne za sebou naznacuju stav neistoty vnutorneho rozpolozenia danej osoby s nazorom, ktory prave prejavila.

j/k
nie ja som si vyjadrenim isty, len k tomu nemam co dodat.Vedel som si na symbiane vzdy vsetko spravavit bez problemu a zadarmo, preto mi vyhovoval ;)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aky OS v telefone preferujete?

Príspevok od používateľa HellAngel »

jaffar: neviem ci to bla chyba cra**u, inym to fungovalo. Je to jedno. nebolo to ori*o tak to viacej neriesim. Ale dik za odpoved ze problem sa da vyriesit :good:

Kazdemu vyhovuje iny system. Podla mna zalezi co kto ocakava. Android je vhodny pre ludi co sa radia bavia s telefonom, menia OS k obrazu svojmu a podobne. iOS tuto vymozenost nema, ale je stabilny, rychly a jeho podpora je na vyskej urovni. Jedina nevyhoda je ceny telefonych zariadeni. Symbian, od zaciatku tento OS bol miereny na manazment a oraganizaciu casu. Myslim ze tuto ulohu zvladal vzdy a zvlada aj teraz. Lenze doba sa meni a ludia viacej tuzia po multimedialnych telefonoch. WM, nieco velmi podobne ako symbian. V konecnom dosledku na dnesnu dobu je zastaraly a nebyt takej firmy ako HTC alebo chlapcov z XDA tak by padla na same dno.
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"