Skusenosti s MB MSI

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Skusenosti s MB MSI

Príspevok od používateľa CrakeN »

Cawes, potrebujem vediet, ake mate skusenosti s MSI doskami. Prechadzam na socket 775 a mam jednu vyhliadnutu, ale neviem, ake su tam taktovacie moznosti, co ta doska vydrzi. Poprosim, ake mate vseobecne skusenosti s tymito doskami.

Dakujem ...

P.S.: pretoze tu boli nejake nazory, ze tie dosky nie su kvalitne ...
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1656
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa MaxMan »

Zdar,
ja mam s MSI len dobre skusenosti. Doteraz som do zostav daval iba MSI dosky pre Socket A a 754 /pokial si zakaznik nezelal vyslovene inu/. Doma mam tiez MSI. A doteraz sa mi nik nestazoval, ze by boli dosky zle. Iba raz mi skapal DDR slot, tak sla doska na vymenu. Ale to bol asi vadny kus, kedze zdochol 2 dni po zmontovani.

Takze ja ich mozem len odporucit
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
Ledy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 366
Dátum registrácie: Po 11. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Kalná nad Hronom, Dlhá 11

Príspevok od používateľa Ledy »

Ak nechces taktovat tak celkom v pohode, ak chces taktit tak radsej nieco ine. Vacsina ludi tu ma na fóre AMDcka, takze neviem ake su vseobecne skusenosti s MSI pre P4.

V principe ak das Intel dosku s Intel procakom tak asi nemozes urobit zle, zase ale nejde moc taktit. co som pocul tak na taktovanie P4 su celkom dobre dosky Gigabyte a Asus, tak skus sa poobzerat tam ... :wink:

P.S.: Ala ja by som aj tak bral AMD :D
CPU: C2D Q8300@2500Mhz MB: ASUS Rampage Formula RAM: ADATA 2x2GB 1066MHz 5-5-5-15 VGA: Sapphire 4870X2 HDD: 2x320GB WD YS-series Mouse: Razer Copperhead Keyboard: Saitek Eclipse Monitor: IBM Thinkvision C190 Audio: Creative S750 7.1 PSU: Fortron Everest 800W
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Ja mam soc. 775 ako mozte vidiet a povodne som rozmyslal nad MSI doskou ale co som sa docital a dopocul tak MSI dosky nie su vhodne na taktovanie pri 775...mozno sa najde par takych co su v pohode dokonca mozno aj super ale to by bolo fakt stastie...ale moze sa stat...som cakal ze ta moj asuska nic neurobi a frcal som na 3800 stable...ale potom som to dal spat na 2600 lebo 3800 mi bolo zbytocne...cize ja by som celkom odporucal asus ale nie ziadnu x verziu alebo ak mas dake tie love naviac tak DFI...ale inak su fajn dosky aj napr. abit alebo epox... treba skusit stastie :wink:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
mirke
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 492
Dátum registrácie: Po 13. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa mirke »

no mal som Msi K7N2 platinum a pokym som netrafil soravny bios tak len problem za problemom.... dokonca aj 2 reklamacie pricom mi ju za kazdym vymenili za dalsi kus. :lol:

ale po mnoho hodinach sravenych na diskusnych forach sa mi ju podarilo dat do stabilneho stavu uplne bez problemov 100% stabilna aj po pretaknuti Bartona 2500+ na 2400Mhz :D

Návrat na "Základné dosky"