Predators 2010

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Predators 2010

Príspevok od používateľa HellAngel »

8,5/10
naozaj vydareny diel. Na nic sa nehra. Vela odkazov na jednicku. Celkom zaujmave pokracovanie. Pre fanusikov si myslim ze je to diel co musia vidiet, pretoze za to stoji.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB

Návrat na "Film"