Diablo 2 a Win 7

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
saajt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Ne 28. Mar, 2010, 13:47

Diablo 2 a Win 7

Príspevok od používateľa saajt »

chcel by som sa spytat ci ide pod win 7 d2? chcel som si to zahrat nainstalujem a vypisuje mi to problem s kompatibilitou...netreba tam nejaky patch aby to islo pod 7 ? dik

uz som to nejako rozbehal ale nejde mi najnovsi patch. ma stym niekto skusenosti ?
druha otazka... http://www.sector.sk/novinka/48298/hraj ... liseni.htm ...funguje to niekomu ?
Používateľov profilový obrázok
Saky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 131
Dátum registrácie: Ne 08. Mar, 2009, 18:25

Re: Diablo 2 a Win 7

Príspevok od používateľa Saky »

A máš originálku? Mne to vo W7 funguje tak ako má, a to mám ešte aktívny program ktorý mi to umožní hrať v 1280x1024 (iný ako si linkoval, tento mi nefungoval) ...
saajt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Ne 28. Mar, 2010, 13:47

Re: Diablo 2 a Win 7

Príspevok od používateľa saajt »

mam asi 3 originalky...jednu svoju a 2 od kamaratov ale ani na jednej mi nejde to vacsie rozlisenie...odkial to mas ty ? da sa tonejak oficialne alebo len warez ?
Používateľov profilový obrázok
Saky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 131
Dátum registrácie: Ne 08. Mar, 2009, 18:25

Re: Diablo 2 a Win 7

Príspevok od používateľa Saky »

Tak nainštaloval som DII aj s datáčom, nič som nepatchoval len rovno spustil hru, vytvoril si BN účet a už samo automaticky to DII patchlo. Ten program nie je žiadny warez, kukni ofíko stránku - http://www.svenswrapper.de/english/index.html
Ak by si to chcel použiť tak mi napíš, poradím ako to rozbehať :)
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Diablo 2 a Win 7

Príspevok od používateľa galen »

Saky napísal:Tak nainštaloval som DII aj s datáčom, nič som nepatchoval len rovno spustil hru, vytvoril si BN účet a už samo automaticky to DII patchlo. Ten program nie je žiadny warez, kukni ofíko stránku - http://www.svenswrapper.de/english/index.html
Ak by si to chcel použiť tak mi napíš, poradím ako to rozbehať :)
skontroluj si hlavne, ci to povolili aj gerojci z B.netu ..
lebo zase bude "cierny piatok" a zabanuju za taketo programky 5M+ accountov (klucov)
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Saky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 131
Dátum registrácie: Ne 08. Mar, 2009, 18:25

Re: Diablo 2 a Win 7

Príspevok od používateľa Saky »

lol, asi nevieš aká je realita v DII ... blizzard síce môže hádzať ramenami ako bojujú proti cheaterom, ale celý DII BN je nimi prelezený, a to už dlhé roky. Proste na svoje staršie hry s*rú, obavy môže mať tak človek čo hrá SC II alebo WoW ...
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Diablo 2 a Win 7

Príspevok od používateľa galen »

Saky napísal:lol, asi nevieš aká je realita v DII ... blizzard síce môže hádzať ramenami ako bojujú proti cheaterom, ale celý DII BN je nimi prelezený, a to už dlhé roky. Proste na svoje staršie hry s*rú, obavy môže mať tak človek čo hrá SC II alebo WoW ...
to ja dobre viem, aky k tomu ma blizzie pristup...

ja iba hovorim co sa stalo rok dozadu ... ked uz im viazli predaje "novych" klucov do d2ky ...

spravili wipe ... a sup, a hned sa predavali nove kluce ...
par milionov klucov X 10$ = troska penez na prevadzkovanie serverov ...
lava, prava, lava, prava ...
saajt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Ne 28. Mar, 2010, 13:47

Re: Diablo 2 a Win 7

Príspevok od používateľa saajt »

...mam rozlisenie 1000x700 a nejako mi to trha neviem preco ? hram to pod d2draw lebo inac by mi neslo vacsie rozl ako povodne 800x600...moze zato "zle" nastavenie v glide-init ?

Návrat na "Hry a problémy s nimi"