Nahrada za ICQ UNIX-Windovs

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 591
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Nahrada za ICQ UNIX-Windovs

Príspevok od používateľa BaM »

Potreboval by som daky programik namiesto ICQ, lebo teras ho spustam z netu ale stale pada cca kazdych 3-5 minut, ale mam taketo obmedzenie: je to na UNIXovej pracovnej stanici kde spustam Win 2000 pomocov dakeho emulatoru a tak az mozem ist nanet, a este je tu taky problem ze tu nemozem nic nainstalovat , iba nakopirovat, neviete mi niekto poradit ? Vdaka
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Nahrada za ICQ UNIX-Windovs

Príspevok od používateľa RP »

BaM napísal:Potreboval by som daky programik namiesto ICQ, lebo teras ho spustam z netu ale stale pada cca kazdych 3-5 minut, ale mam taketo obmedzenie: je to na UNIXovej pracovnej stanici kde spustam Win 2000 pomocov dakeho emulatoru a tak az mozem ist nanet, a este je tu taky problem ze tu nemozem nic nainstalovat , iba nakopirovat, neviete mi niekto poradit ? Vdaka
Ak tomu dobre rozumiem tak potrebujes icq pre windows2000 ale nemas v nom administratorsky pristup. Z Unixu sa na net nedostanes. Alebo dostanes?

Pre windows skus micq win verziu http://www.micq.org/binary/mICQ-0.5.1-MingW.zip

myslim ze ju staci len rozbalit.

micq je textove icq, co sa moze zdat na prvy pohlad nepohodlne, ale po 5 minutach pouzivania si clovek zvykne a prestane mu to vadit. Navyse je systemovo velmi nenarocne.
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 591
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Príspevok od používateľa BaM »

som to stiahol rospakova la ked som to spustil vyhodilo toto a ja neviem co s tym, a este taka vec ci to niekto nezisti resp ci ked to spustim nebude vidiet na servery alebo ci to moze dako administrator zistit

Obrázok
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

hm

Príspevok od používateľa andynko »

[quote="BaM"]som to stiahol rospakova la ked som to spustil vyhodilo toto a ja neviem co s tym, a este taka vec ci to niekto nezisti resp ci ked to spustim nebude vidiet na servery alebo ci to moze dako administrator zistit

hm... v angline tam mas presne napisane co mas robit, ten posledny riadok by mal znacit, ze vloz svoje ICQ cislo.

co sa tyka admina, ten bude vidiet vsetko :)
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 591
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Príspevok od používateľa BaM »

vdaka tak to skusim
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa RP »

BaM napísal:vdaka tak to skusim
To je prihlasovaci riadok ;) Napises svoje ICQ heslo, potom password a si prihlaseny :) Potom cez help zisti zakladne prikazy a mozes fungovat.

Ci sa to da zistit ..hmmm, vsetko sa da zistit. Zavisi od toho ci to niekto chce a vie zistit.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"