Zapnem pc a nic sa nedeje

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
marsmela
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 20:25

Zapnem pc a nic sa nedeje

Príspevok od používateľa marsmela »

Caute. Pisem sem kvoli kamosovemu problemu. Ma vsetko spravne zapojene ale ked zapne komp tak sa nic nedeje. Akokeby nebol prepojeny monitor s grafickou. chcem sa spytat v com vsetkom moze byt problem ?
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Zapnem pc a nic sa nedeje

Príspevok od používateľa newmi »

aj keby bol monitor odpojeny, tak pc musi ist. isto to ma vsetko spravne zapojene, zapnute? ked ano tak by mohol byt zdroj vadny ked to ani nepipne.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
marsmela
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 20:25

Re: Zapnem pc a nic sa nedeje

Príspevok od používateľa marsmela »

on ho doneiesol ku mne a mne to islo len pri bootovani winu ukazovalo bluescreen tak som nechapal preco jemu nic neukazovalo. restartol som mu bios reinstaloval win dal som mu moj monitor nech to doma skusi a zas mu to nejde. vobec nechapam kde je chyba kedzze mne to islo :/
stefi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Št 01. Okt, 2009, 22:01
Bydlisko: Ta Kosice. Brno.

Re: Zapnem pc a nic sa nedeje

Príspevok od používateľa stefi »

marsmela napísal:on ho doneiesol ku mne a mne to islo len pri bootovani winu ukazovalo bluescreen tak som nechapal preco jemu nic neukazovalo. restartol som mu bios reinstaloval win dal som mu moj monitor nech to doma skusi a zas mu to nejde. vobec nechapam kde je chyba kedzze mne to islo :/

nieje problem v elektrickej zasuvke ? :)

Návrat na "Hardware všeobecne"