nokia N-GAGE QD

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
5o
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Ne 09. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Poltár

nokia N-GAGE QD

Príspevok od používateľa 5o »

Vsetkych vas zdravim ale potrebujem radu k tomuto telefonu. Rad by som vedel ake karty mozem obsadit donho. viem ze idu MMC karty ale vraj mozem obsadit len kompatibilne a rad by som vedel ci mozu ist hocijake. napr. A-DATA Multimedia Card 128MB RS 1.8V. vopred vdaka za radu.
PC: CPU: AMD Ryzen 5 1600 | MB: Gigabyte B450M DS3H | Monitor: 27" HP 27fw | SSD: GIGABYTE NVMe 256GB SSD | HDD: WD RED 6TB | RAM: HyperX 16GB KIT DDR4 2666 MHz CL16 FURY series | VGA: GeForce GTX 1050Ti 2GB GDDR5|OS: Windows 11 64-bit
NB ACER ASPIRE E17: CPU: Intel Core i5-7200U | Displej: 17.3" 1920x1080 FHD| SSD: Transcend MTS420 M.2 SSD 240 GB | HDD: Seagate 1TB | RAM: 2x8 GB DDR4 2400MHz | VGA: GeForce 940MX 2GB GDDR5|OS: Windows 10 64-bit | Repro: Home Theater LG BH7430P
MOBILE: IPhone 14 128GB blue
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

No ja mam ten pocit ze do N-GAGE idu hocijake MMC karty. Ci uz RS alebo klasicke...a na znacke nezalezi :P
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4582
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

pozri do manualu na tie volty a pozri ci ti rs zoberie rovno alebo potrebujes ten adapter...
Používateľov profilový obrázok
Quake88
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 13. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: KOSICE

Re: nokia N-GAGE QD

Príspevok od používateľa Quake88 »

Bracho do n-gage natlacis vsetky mmc karty hocakej znacky a tiez aj mmc rs ale musis mat taku picovinu co sa napoji na tu kartu aby bola taka ako mmc lebo rs mmc je od mmc mensia ,... a myslim ze to mozes dostat ku kazdej rs mmc
OWERBURDENED
Používateľov profilový obrázok
alfik17
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 356
Dátum registrácie: So 04. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Myjava

Príspevok od používateľa alfik17 »

teraz uz sa ti najviac oplati kupit rs mmc lebo ma rovnaku cenu ako mmc ma rovnaku spotrebu rychlost aj vsetko je len o polovicu mensia.a ku kazdej sa dodava redukcia na mmc bez nej by som ju tam nepchal.inak neprijme vseky znacky a kapacity lebo podla nokie ma podpori max 128MB karty ale ja mam v mojom n-gage 512MB rs mmc apacer a slape ako ma.najlepsie skusit v obchode ci slape a az potom kupit.a teraz uz sa ti do buducnosti oplati kupovat najlepsie rs dv mmc dokaze pracovat aj so starym napatim co mas v n-gagi ale aj s novymi co su v novych telefonoch a zariadeniach.dufam ze som poradil.

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"