Problem s myskou

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Problem s myskou

Príspevok od používateľa Jofo »

Mam mysku Trust GM-4200, ma rozlisenie 800/1600dpi. Pri 800dpi nema problem s akymkolvek povrchom a funguje vyborne. Ale pri rozlisenii 1600dpi som este nenarazil na povrch, na ktorom by fungovala "normalne"-jednoducho keD nou pohybujem napr uhlopriecne, pohyb nie je plynuly, ale akoby "po schodoch". Skusal som ju na matnej aj lesklej podlozke, len tak na stole, aj extremnejsie (biely kanc. papier, kovovy stol) no stale s rovnakym vysledkom, este ukaze test na textilnej podlozke, no je taketo spravanie sa mysi vo vysokom rozliseni normalne?
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2762
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Ja si myslim, ze je to normal ... Neuskakuje Ti kurzor niekedy? Ja mne to niekedy robilo, ale som vymenil podlozku za TUTO a uz nemam problema ... :wink: Inak mam len 800 dpi mys, tak neviem, ci ta 1600 dpi sa ma chovat inak ...
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Príspevok od používateľa Hrochy »

Tak to by urcite nemala robit. Na co ti je taka mys ked jej presnost zodpoveda 10 dpi? :lol:
Nemoze sa stat ze je problem s prenaskou dat medzi Mysou a USB? Zeby to nezvladalo :? Alebo to je jednoducho SHIT pokazeny :yes:
Spoiler: ukázať
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

No vidim to na reklamaciu, ani na drahej podlozke pod optickych hlodavcov nefungovala v 1600dpi spravne.
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!

Návrat na "Hardware všeobecne"