Nove Need for Speed Hot Pursuit

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa Endy »

brzdenie je pre slabochov :) motto NFS :D
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa STENLY »

kto brzdí, nevyhráva... ;)
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
XZKX
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 839
Dátum registrácie: Ne 09. Aug, 2009, 19:42
Bydlisko: Východ - Michalovce

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa XZKX »

Mne sa to celkom pozdáva :) ovládanie je napriek mnohým kritikám by som aj povedal celkom OK. Graficky ujde, na HW to nieje vôbec náročné (2GB. RAM, 9800GT, 3GHz. X4 a vo FLHD na full nastavenia mi to pod 52 nešlo ;) ). Spokojný :)
Pioneer. Audio Technica. Sony. Intel. Microsoft.
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa l0k2 »

Fakt je tento diel podareny, take nenarocne oddychove jazdenie. Dufam ze ma nikto neukamenuje, ale mne to fakt pripomina NFS 5 :)
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa dexterav »

si robíš srandu? :D
že NFS 5 :hysterical:
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
XZKX
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 839
Dátum registrácie: Ne 09. Aug, 2009, 19:42
Bydlisko: Východ - Michalovce

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa XZKX »

Akože, čakal som totálnu arkádu. Ale nedočkal som sa. Veľká škoda toho ovládania, človek pri takejto hre čaká, že vypne mozog a len si jazdí, naráža atď. Mať to také ovládanie ako v Burnoutu, tak som nadmieru spokojený :)
Pioneer. Audio Technica. Sony. Intel. Microsoft.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa FEAR »

Mno ... ako na moje odreagovanie napodiv celkom fajn ... arkada samozrejme ale mne to ani dako nevadi .. po debilnom dni v robote nemam chut sa rozculit este doma pri hre .. takze celkom fajn .. grafika no .. nic extra ale moze byt .. zachranuje to hlavne v mojom pripade prostredie trati ... to je proste za 1 mozno sa to bude opakovat ako som niekde zahliadol ale radsej uvitam toto ako lietat po mestskych cestach ... takze na odreagovanie postaci :) to ficanie si za sumraku za mokrej cesty len tak vo vanku je naozaj upokokujuce .. :)



BTW
Endy napísal:brzdenie je pre slabochov :) motto NFS :D
-- no hej niektori to maju aj v realnom zivote .. ale nie vsetkym to vydrzalo dlho ..




Edit ... tak cim dalej tak sa mi to paci viac ... co by som na NFS nepovedal .. ale toto je naozaj fajn projizdka .. :) dokonca aj z tymi policajtmi je to fajn ... tuningy ani podobne veci mi tu absolutne nechybaju ...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa Papek »

moje prvotne nadsenie opadlo asi tak v 15. zavode, kde som zistil, ze by sa to nemalo volat need for speed ale need for drift... ja viem, ma to byt arkada, aj to je arkada, take pohodove jazdenie, sem tam tuk do brzdy, inak na plny plyn a vcas odbocit ... ale aby sa mi v kazdej zakrute ***** do riadenia nejaky cornering assistant, ktory mi automaticky pri prvom tuknuti do brzdy vytoci kolieska a drzi mi ich az do konca zakruty... dakujem, neprosim
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
OkiGraphics
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2010, 11:20
Bydlisko: Veľké Leváre

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa OkiGraphics »

pride mi akokeby ovladanie malo odozvu 5 sekund... :wallbash: uz to je prec...
MB: ASUS P5Q SE, CPU: Q9400 2.66 GHz -> 3.60 GHz + Arctic Freezer 7 Pro, VGA: ATI sapphire 3870 MSI GTX 560 Ti Twin frozr II PSU: FORTRON Bluestorm II 500W, RAM: Corsair 2x2 GB + 2x1GB 901 MHz DDR2, CASE: Thermaltake M5
Monitor: Dell Ultrasharp U2311H 23 Notebook: HP ENVY 15-j000ec
RiPeRKo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št 25. Nov, 2010, 20:21

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa RiPeRKo »

Zdravicko. Mam taky problem, ze kamarat ma tuto hru a stale mu to vyhadzuje tu hlasku odesla/neodeslat. Nic mu na to nepomaha (ziadny novy crack, ziadna nova verzia, ani ovladace, proste nic). Moze to byt tym, ze ma grafiku ATI z radu X ??? Este jeden chalan vraj ma taku grafiku z tohto radu, a obom to robi to iste. Moze to byt ono ?
Naposledy upravil/-a RiPeRKo v Št 25. Nov, 2010, 20:29, upravené celkom 1 krát.
Thrax12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: St 04. Nov, 2009, 21:14
Bydlisko: Domaniža,Považská Bystrica,Žilina

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa Thrax12 »

RiPeRKo napísal:Zdravicko. Mam taky problem, ze kamarat ma tuto hru a stale mu to vyhadzuje tu hlasku odesla/neodeslat. Nic mu na to nepomaha (ziadny novy crack, ziadna nova verzia, ani ovladace, proste nic). Moze to byt tym, ze ma grafiku ATI z radu X ??? Este jeden chalan vraj ma taku grafiku z tohto radu, a obom to robi to iste. Moze to byt ono ?

A Soundtrack k tejto skvelej hre mozete najst tu : http://www.fileserve.com/file/j5W9846 . Snad to neporusuje pravidlo, som tu prvy krat. :)
tu sa warez neriesi :)
RiPeRKo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št 25. Nov, 2010, 20:21

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa RiPeRKo »

Tak uz som to dal prec teda. Ospravedlnujem sa. A k tomu problemu, poradi niekto ? :)
Používateľov profilový obrázok
FoxWear
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 147
Dátum registrácie: So 17. Apr, 2010, 21:30
Bydlisko: Drahovce (okres Piešťany)

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa FoxWear »

O wareze je celý tvoj príspevok, nie len ten link čo si sem postol ktorý tu tiež nemal čo hľadať.

K téme: Dnes som prešiel 70km závod, mám lvl12 a už mi nabehli titulky? :wallbash: :wallbash: :wallbash: Akože na začiatku som si myslel že titulky a koncový závod budem mať až v leveli20, no ale čo narobím, hor sa do prechádzania hry po 20lvl :furious:
Spoiler: ukázať
MB: MSI P55-GD55
CPU: Intel Core i5 750 2.66GHz @ 4GHz
CPU COOLER: Noctua NH-U12P SE2
GPU: MSI R5770 HAWK
RAM: 2x2GiB OCZ Gold 1333MHz CL7
HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB
PSU: Seasonic SS500ET OEM
CASE: Antec 300
LCD: LG TV 23" M237WDP
KEYBOARD: Microsoft SideWinder X4
MOUSE: Razer Abyssus
RiPeRKo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št 25. Nov, 2010, 20:21

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa RiPeRKo »

CO ? warez ? vy ste asi padli na hlavu, to potom co sa tu riesi ? vidim, ze nic. Ani nemozete pomoct s jednym problemom.
Naposledy upravil/-a RiPeRKo v Št 25. Nov, 2010, 21:40, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nove Need for Speed Hot Pursuit

Príspevok od používateľa HellAngel »

pri zavodoch musis robit vseliake tie vymysli ktore ti spominaju pred zavodom, za tie ziskas viacej bodov a aj rychlejsie skillnes na vyzsi lvl. Je zaujmave ze na toto mysleli, na ten prvok ze hrac musi robit nieco viacej okrem predbiehania aut aby sa dostal na vyzsi lvl :rolleyes:

co sa tyka warez: zmalal podstatnu cast warezu. Nikde dalej nevidim ze by spomenul ze hru niekde stiahol. Sice spomina crack, ale bohuzial kopec krat crack a pripadne nejaku neoficialny update riesi kopu problemov. Takze crack pouzity na originalke je diskutabilna vec ci je to warez alebo nie a nemalo by sa to riesit.

k problemu, moze to byt tou kartou. najlepsie by bolo poskusat viacero ovladacov a samozrejmost je ze treba nainstalovat direct X ktory je ku hre dodavany.
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Hry a problémy s nimi"