striekanie case

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
tweete
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Po 06. Feb, 2006, 02:00

striekanie case

Príspevok od používateľa tweete »

Cafte,chcel by som sa spitat aky sprej mam pouzit na case bo si chcem prestriekat bednu aa newem aky sprej bo to robym prvy krat..

pleas nap.. ak vete aka znacka aabo typ by sa na to hodil.. :(
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

1. pise sa robim a nie robym...
2.Ja som to striekal uplne obycajnym sprejom a nebolo to zle len keby nebola tak doskrtana vpredu tak by to aj slo...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
tweete
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Po 06. Feb, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa tweete »

hej hej aale ja by som chcel taky sprej aaby doobre chytil aj na plechy aa aj na umelu hmotu na predku casu aa to je dost hladka umela hmota aa ete by siom chcel vedet ze ci by nebolo lepsie aby som to pred tym tr presiel smirglom.
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

presmirglovat jemne potom ocistit liehom alebo podobnou srandou a striekat cca z 20cm a viac vrstiev...
Používateľov profilový obrázok
tweete
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Po 06. Feb, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa tweete »

Dkiy moc aa nahodkou aku znacku spreja by ste mi newedeli poradit?? :(
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

proste nejaky autolak..to by malo chytit na plech aj plast
Používateľov profilový obrázok
Red-Hawko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Po 06. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa Red-Hawko »

tweete napísal:Dkiy moc aa nahodkou aku znacku spreja by ste mi newedeli poradit?? :(
Znacku? Lool, sak nekupujes grafiku, chod do drogerie a kup prvy sprej na bicykle, ktory uvidis.
Keï neh¾adáš, nájdeš !!!!
!!
MB:MSI K8N Neo4 F. CPU:Amd Athlon 3200+ @3530+ (2220Mhz). RAM:Apacer, 512MB DDRAM, 400Mhz. VGA:MSI ATI Radeon X700Pro 256MB PCI-E, 425/432MHz. HDD:MAXTOR DiaMax PLUS, 120 GB, 8MB cache. ROM:CD-RW LiteOn, DVD-R Atapi. Zdroj:420W. Monitor:Philips 170S4, 17". Soft:Win XP +SP2, Nod32, Zone Alarm firewall. Net:Chello easy 512/128
Používateľov profilový obrázok
tweete
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Po 06. Feb, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa tweete »

diky ti moc si mi pomohol mno uvidim ako to dopadne.. :D
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

aby ti to dobre chytilo na plate odporucam sprej (sorry ale meno nepoznam) ktory ti ho mierne rozlepta, aby to lepsie chytilo, nieco ako podkladova farba...potom nan nanesies 2-3 vrstvy farby a musi drzat...
Používateľov profilový obrázok
tweete
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Po 06. Feb, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa tweete »

OOK tak ja to skusim som zvedavy ako to bude vyzerat
aa ked to nebude doobre tak treba new case :E
Používateľov profilový obrázok
Red-Hawko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Po 06. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa Red-Hawko »

tweete napísal:OOK tak ja to skusim som zvedavy ako to bude vyzerat
aa ked to nebude doobre tak treba new case :E
Alebo to prelepis nejakou peknou foliou, ktoru kupuis v papiernictve
Keï neh¾adáš, nájdeš !!!!
!!
MB:MSI K8N Neo4 F. CPU:Amd Athlon 3200+ @3530+ (2220Mhz). RAM:Apacer, 512MB DDRAM, 400Mhz. VGA:MSI ATI Radeon X700Pro 256MB PCI-E, 425/432MHz. HDD:MAXTOR DiaMax PLUS, 120 GB, 8MB cache. ROM:CD-RW LiteOn, DVD-R Atapi. Zdroj:420W. Monitor:Philips 170S4, 17". Soft:Win XP +SP2, Nod32, Zone Alarm firewall. Net:Chello easy 512/128
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Re: striekanie case

Príspevok od používateľa bmw_case »

tweete napísal:Cafte,chcel by som sa spitat aky sprej mam pouzit na case bo si chcem prestriekat bednu aa newem aky sprej bo to robym prvy krat..

pleas nap.. ak vete aka znacka aabo typ by sa na to hodil.. :(
LEN TO NEROB SPREYOM!!!! TO NIKDY NEBUDE PEKNE MOZES BYT AKOKOLVEK DOBRY NO NA TEJ BEDNI TO VIDIET BUDE ZE JE TO LEN SPRAY.BEZ URAZKY ALE JE TO VIDIET AJ NA FOTKACH,KUKNI NA FOTOGALERIE,KOPEC LUDI TO TAK DOVRZALO.RADSEJ ZAPLAT O NEJAKU TU STOVECKU VIAC A DAJ SI TO SPRAVIT NEJAKEMU LAKOSOVI,TEN ROZDIEL STOJI ZA TO.CO TI SPRAVI LAKERNIK S PISTOLOV NEDOKAZE ZIADEN SPRAJ.a OKREM TOHO NEMAS ISTOTU CI TI TO CHYTI LEBO NEWES AKU TAM MAS ZAKLADOVKU.. :?
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Používateľov profilový obrázok
Hard_4ever
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So 05. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: BLAWA

Príspevok od používateľa Hard_4ever »

Vies co ja mam tiez striekanu case. No mal by si to najprv prejst smirglom. Potom to ocistit Lieh, okenna, ja som cistil vodkou skoda jej. Potom je dobre naniest zakladovku na plast urcenu na plast a na plech urcenu na plech. Nechas to vyschnut najlepsie na den-2dni. Zoberes farbu ktoru si vyberies dobre je zapisat si kod pre neskorsie upravy. Nastriekas to plech je hracka ale na plaste ti to zo zaciatku nebude chytat. Tam to treba iba jemnymi vrstvami a postupne nastriekas nechas 1hod. schnut nastriekas a zase schnut nestriekaj na biele miesta vela farby bude ti zbytocne stekat a zostanu ti tam take stekance. aj na plech aj na plast treba viac vrstiev podla mna je naj dat 2-3 vrstvi a potom ete kupit bezfarebny lak. Toho staci 1-2 vrstvi. Nechas to poriadne vyschnut a mas to. Ja robym take odrete miesta ked najdem tak ze to bud streknem alebo to zabodkujes fyxkou najlepsie alkoholova baza.
To je vsetko. EDIT : ete som zabudol ukazat aspon plastovy pred mojej case http://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... 2202&pos=0
To : BMW_case - je to robene doma sprejom
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: striekanie case

Príspevok od používateľa iwhy »

bmw_case napísal:
tweete napísal:Cafte,chcel by som sa spitat aky sprej mam pouzit na case bo si chcem prestriekat bednu aa newem aky sprej bo to robym prvy krat..

pleas nap.. ak vete aka znacka aabo typ by sa na to hodil.. :(
LEN TO NEROB SPREYOM!!!! TO NIKDY NEBUDE PEKNE MOZES BYT AKOKOLVEK DOBRY NO NA TEJ BEDNI TO VIDIET BUDE ZE JE TO LEN SPRAY.BEZ URAZKY ALE JE TO VIDIET AJ NA FOTKACH,KUKNI NA FOTOGALERIE,KOPEC LUDI TO TAK DOVRZALO.RADSEJ ZAPLAT O NEJAKU TU STOVECKU VIAC A DAJ SI TO SPRAVIT NEJAKEMU LAKOSOVI,TEN ROZDIEL STOJI ZA TO.CO TI SPRAVI LAKERNIK S PISTOLOV NEDOKAZE ZIADEN SPRAJ.a OKREM TOHO NEMAS ISTOTU CI TI TO CHYTI LEBO NEWES AKU TAM MAS ZAKLADOVKU.. :?
Hm tak ty vies o com hovoris. Nikdy to nebude pekne sprejom?

Pokial vies ako striekat mozes dosiahnut priam profesionalne vysledky. Je pravda ze nikdy to nebude ako striekanie pistolou, ale to sa vecsinou tyka oderuschopnosti kde stirekanie pistolou je odolnejsie.
Používateľov profilový obrázok
tweete
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Po 06. Feb, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa tweete »

hmm... mno lakovnika som uz zohnal
aale ete by som chcel vediet ci mam ten case pred tym ako ku nemu pojdem nejako upravit
popr. osmirglovat
aabo to netreba?? :?

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"