Dlhý štart winu

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
matisek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Po 26. Júl, 2010, 11:07
Bydlisko:

Dlhý štart winu

Príspevok od používateľa matisek »

cawes
mam uz niekolko krat spominany ntb ibm thinkpad x32 s cpu 1,7 GHz a RAM 256MB, skusal som nan dat nejaky linux ale vsetky mi pytali aspon 512 MB RAM tak som tak dal win xp pro. Problem je v tom ze ten win sa nechce spustit trva to nejaku polhodinu pocas toho tam bezi nejyk ,,nacitavaci pruzok,, a a ntb vydava nejake zvlastne zvuky. podoba sa to na nejake krkanie alebo cosi podobne ide to dost potichu tazko to rozlisit nahrat sa to neda. problem som tusil uz pri instalacii winu lebo mi velmi dlho asi 4 hodiny formatovalo hdd ktory ma celkovo 40 GB ale na disk c som vyhradil len 10GB. skuste pls poradit je to starsi ntb /asi 5 rocny/.
diki
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Dlhý štart winu

Príspevok od používateľa newmi »

cez HD tune a zalozku Health popozeraj ci je ten disk v poriadku.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
matisek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Po 26. Júl, 2010, 11:07
Bydlisko:

Re: Dlhý štart winu

Príspevok od používateľa matisek »

tak je to to coho som sa obaval...

(02) Througtput penformance ...failed...status...Error! Threshold reached. Replacing the disk drive is recomended.
(C4) Rallocated vent count ...warning...status...ok
(C5) Current pending sector...warning...The drive has unstable sectors.

je mi jasne co mam urobit/vymenit hdd len mi pls poradte co som mohol urobit ze som tento hdd zlikvidoval.
plus aky hdd si mam zohnat staci nevelky tak 40/60Gb
popr. keby sa nahodou (v co uz asi ani nedufam) dal nejako zachranit tak mi pls napiste ako
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Dlhý štart winu

Príspevok od používateľa newmi »

zachranit sa neda. A ma svoj vek, tak sa necuduj. Hlavne si dobre skontroluj aby bol novy disk kompatibilny, aby tam pasoval.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Hardware všeobecne"