Problem s kurzorom /Win 7 64bit/

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Kolipo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Po 22. Mar, 2010, 22:59

Problem s kurzorom /Win 7 64bit/

Príspevok od používateľa Kolipo »

Dobry den, mam taky problem s kurzorom, ze ked sa dostanem do praveho horneho rohu (dotykam sa hornej "steny") tak par pixelov (cca 1,5cm) mi kurzor strasne spomali a hybe a akoby so zotrvacnostou. je to strasne otravne hlavne ked chcem stlacit X-tlacitko a celkovo to strpcuje pracu s PC. skusal som preinstalovat driver na mys a nepomohlo. robi mi to iba par dni a neviem preco to zacalo. Take spekulacie ze mam zlu mysku alebo zlu podlozku ani nemusite riesit lebo to robi iba v tom jednom rohu a skusal som to uz aj s inou myskou a podlozkou. (Myska - Razer Mamba, Podlozka Razer Goliathus). Prosim pomoc :( Vidim to ako uplne zbytocne koli tomuto robit reinstal celeho OS este k tomu ked nemam ani ziadnu zalohu... Dakujem

Tuto je video niekoho, kto ma podobny problem: http://www.youtube.com/watch?v=bd0yQQGrJXA . Kvalita vazne zla ale myslim ze na take blizsie urcenie staci. Ja ani neviem ako sa z desktopu nahrava video. Skusal som fraps ale ten mi nesiel a ine podobne aplikacie nepoznam.
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Re: Problem s kurzorom /Win 7 64bit/

Príspevok od používateľa SurrendeR »

fraps je len na 3d, na desktop je camstudio ;)

btw, vypni aero, ci ti to nepomoze

inak, napis este tvoju zostavu nech vylucime HW.
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Problem s kurzorom /Win 7 64bit/

Príspevok od používateľa Snake »

Fraps je na desktop (resp na DWM).

Pokračovať v téme pre 64bit OS.

LOCK





.

Návrat na "Operačné Systémy"