Test Drive Unlimited 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa l0k2 »

Spravanie aut je dost zvlastne. V jednotke ked som si prvy krat zaobstaral ENZO (a ine silnejsie auta), tak to zacalo byt lepsie, dufam ze tu to bude podobne. Aspon ze tie zakruty sa daju tocit driftom, inak by ma to asi moc nebavilo. Lancia Delta potesila :cool:
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
sonicamp
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ut 09. Nov, 2010, 00:32

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa sonicamp »

dargy napísal:Už by to malo ísť bez problémov, vyzerá to na problém so servermi, čomu naozaj nerozumiem je to, že mi nedalo na výber off line hranie.... to už je fakt v pr..li tie ochrany...
Mal si pravdu hej už to ide no ale ten offline by mohol ísť aj aj keď je niečo so serverom ale nevadí no. Inak včera som skúšal ENZO no nejako sa mi zdá ten zvuk motora čudný ako keby pri zmene rýchlostneho stupňa nebol žiaden zvuk taká pauza tam je :-) ale inak pohodka :good:
MB - ASUS M4A78LT-M] ASUS, GC - SAPPHIRE HD 5770 1GB DDR5, CPU - AMD 64 PH2 945 95M] AMD Phenom II 945 X4 AM3 95W, RAM - KINGSTON 2x2GB DDR3 1600MHz CL9-9-9-27 HyperX blu Edition, HDD - CAVIAR 500G SATA216] Western Digital Blue 500GB 16MB SATA2, Zdroj - 500W SHIT !
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa l0k2 »

Enzo, Veyron, 599GTO a hlavne ZONDA mi uz spestrili garaz, konecne sa da rychlejsie dostat z bodu A do B. :)
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
dalat
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 104
Dátum registrácie: So 04. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: BA - Dubravka

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa dalat »

Nepoznate nahodou nejky sposob, ako rozbehat Tir4Pro?? Na forach (tdu2, naturalpoint) som nic konkretnejsie nenasiel, iba same zvasty. Tak diky
Používateľov profilový obrázok
DesTiny
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2010, 17:25
Bydlisko: Rajec

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa DesTiny »

cus chalani ja mam velky problem ked som hru nainstaloval na PC vôbec ju nechce spustit avsak na notase mi ide. fakt by som bol rad kebymi dal niekto nejaku normalnu radu (nie reinstal) ked chcem spustit UpLauncher tak mi iba na chvylu zapracuje PC a dalej sa nic nedeje :( som z toho dost na nervy tak vas velmo prosim...
Mam ho ako male dieta :D 3kg a 50 cm :D

AMD Athlon X2 6400+ (overclocked by 20% - 3840 MHz)
4 GB RAM CORSAIR DOMINATOR DDR2 (1066 Mhz)
ASUS ENGTX 260
HDD: WD 250 GB (7200 RPM), SAMSUNG F3 (7200 RPM)
ASUS M3N WS
Philips 24" 2ms
Roccat Kone [+] + Roccat Kave
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa galen »

DesTiny napísal:cus chalani ja mam velky problem ked som hru nainstaloval na PC vôbec ju nechce spustit avsak na notase mi ide. fakt by som bol rad kebymi dal niekto nejaku normalnu radu (nie reinstal) ked chcem spustit UpLauncher tak mi iba na chvylu zapracuje PC a dalej sa nic nedeje :( som z toho dost na nervy tak vas velmo prosim...
vychadzajuc z predpokladu, ze mas originalku, u ktorej nemoze byt nejako modifikovany launcher (ci uz pre specialny OS, alebo HW komponenty), tak by som sa realne zacal hrat s niecim ako update driverov pre graficku kartu, pripadne si preverit, ze ti ostalo zopat GB volnych na disku, prinajhorsom to spustat ako admin ...
a ked vsetko zlyha, skus technicku podporu u predajcu/vyrobcu
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
DesTiny
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2010, 17:25
Bydlisko: Rajec

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa DesTiny »

Ovladace najnovsie , miesta dostatok okolo 130 GB samozrejme dal som to aj na oficialnu stranku (http://forums.testdriveunlimited2.com/s ... post364293) ale anglictina mi moc nejde ale dufam ze sa to coskoro vyriesi na abcgames pisal jeden ze ma rovnaky problem tak dufam ze mi odpise na ICQ
Mam ho ako male dieta :D 3kg a 50 cm :D

AMD Athlon X2 6400+ (overclocked by 20% - 3840 MHz)
4 GB RAM CORSAIR DOMINATOR DDR2 (1066 Mhz)
ASUS ENGTX 260
HDD: WD 250 GB (7200 RPM), SAMSUNG F3 (7200 RPM)
ASUS M3N WS
Philips 24" 2ms
Roccat Kone [+] + Roccat Kave
ANONYM_a2

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

môzem sa spytat, ci oproti BETE sa nieco na tej hre zlepsilo?...lebo mam moznost to kupit za 10€, ale nechcem vyhodit zbytocne peniaze, ak to zostalo take "kvalitne" ako to bolo v BETE, lebo demo samozrejme ze nevydali a vyuzivat sluzby warezu sa mi nechce..
Používateľov profilový obrázok
mirke
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 492
Dátum registrácie: Po 13. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Praha

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa mirke »

Cavte

Hram tuto nejaky cas. Moj pry dojem bol otrasny, ale cim dlhsie to hram, tym viac tomu prichadzam na chut. Vsimam si, ze na grafike a prepracovanosti aut oproti prvej casti dost zamakali. Hram to na rumblepade 2 a ovladanie az na niektore auta celkom pohoda. Paci sa mi, ze clovek vie hned rozoznat podla zvuku ci ide o V8, V10 alebo V12.

Neskusali ste niekto, ci ma vplyv na FPS HT u Core i7? Je lepsie to mat zapnute alebo vypnute pri tejto hre?
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa l0k2 »

mirke napísal:Neskusali ste niekto, ci ma vplyv na FPS HT u Core i7? Je lepsie to mat zapnute alebo vypnute pri tejto hre?
Snad nie az tak, ja som skusal dat enviroment na High, co moc nepoznat, a ide to pekne plus celkom viac fps. plus tuto hru treba hrat s 4xAA a 16AF, bez vyhladzovania to nevyzera boh vie ako.
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa dexterav »

hra ide aj na mojom delle na plné detaily s AA8x úplne v pohode
dokonca aj s 2GB ram , akurát sa dllllllllllllllho načítala :D
grafika je celkovo ale poslabšia, autá sú skorej také umelé a moc ani nepokročila grafika od jednotky , SHIFT vyzerá celkovo lepšie hlavne autá
TDU tak nejak prímomína SIMS , ale hrá sa to celkom dobre :-D
veľké + za Lanciu HF Integrale
a - za divné ovládanie auto reaguje vcelku dobre ale pri vrátený volantu do neutrálnej polohy to divno poskočí do strany :?
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
ANONYM_a2

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

mne to pride v mnohych ohladoch o kus lepsie ako jednotka (a tu som hraval skoro kazdy den vtedy, cca rok)...jedine comu davam cierny bod je jazdny model, ktory keby nechali taky aky bol v jednotke a odstranili to divne nadskakovanie auta pri klesani cesty tak by bol uplne dostacujuci pre potreby TDU...co by som este chcel vytknut, ale mnoho ludom to paradoxne vôbec nevadi su zvuky aut, ktore maju teda dost daleko od skutocnych predloh (cest vynimkam... ehm audi)...osobne sa mi grafika velmi paci a ked date gammu o cca 4 dieliky dozadu, tak hra dostane krasny farebny nadych (sice to nepôsoby nejak ultra realne, ale lepsie ako zakladne nastavenie) hram s 8xAA, 16xAF v 1280x1024 so vsetkym na very high, len enviroment mam na high a vyzera to naozaj krajsie ako jednotka...cez tyzden budem hrat na fullhd bravii, tak potom napisem, ze ako mi to ide...myslim, ze realne naroky su presne take ako uvadzaju v doporucenych narokoch, jedine procak by sa hodil nejaky quad-core na 3+ GHz
bquano
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Ne 01. Aug, 2010, 13:02

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa bquano »

Chlapci ak mate niekto problem s TDU2 ze vam nejdu zvuky v hre, alebo su stisene, tak urobte toto:
Chodte do: Ovladaci panel->Zvuk->zalozka Kominikacia a zakliknite Nevykonat ziadnu akciu :-)
crot
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Št 18. Jún, 2009, 16:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa crot »

yes, ten zvuk pomohol, hlavne pri klipoch..
a inac, par hodin som si len tak prechadzal mapu a prostredie, no musim povedat ze hra ma kopec nedoladenych veci a strasne vela bugov, vela krat sa mi aj stalo ze som presiel cez nejaku skalu alebo budovu, raz ze som isiel cez luku a restartlo ma to na cestu, proste ako keby som spadol do vody a takto..
ANONYM_a2

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

no sak keby si cital forum ked bola beta, tak ludia tam reportovali vsetko mozne, tony bugov a ty v eden games mali uplne na salame a neopravili asi ani polovicu...cim dlhsie som to hral, tym viac ma to sralo a potom som to aj predal....ta hra ma potencial vyuzity tak na 40%

Návrat na "Hry a problémy s nimi"