Problém s klavesou na NB

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Beavisak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2011, 01:22
Bydlisko: Košice

Problém s klavesou na NB

Príspevok od používateľa Beavisak »

Zdravim , stala sa mi jedna nehoda :D polial som si cely notebook sirupovou vodou ... :wallbash:

teraz ide akurat sa mi dodrbala jedna klavesa ... jedna jedina klavesa ale ma to dost velky vplyv na cely chod NB .
je to klavesa Fn.... teraz sa javi akoby bola cely cas zapnuta co by nebol az taky problem ... stacilo by zapnut num lock lenze ja mam na NB klavesy delene tak ze zakladne sipky mam pomocou klavesy Fn na hlasitost a jas . to znamena ze nemozem pouzivat sipky pretoze akurat tak menim teraz hlasitost a jas lebo je to stale zapnute... co vy na to ?
tlacidlo soim vybral precistil uplne ten plosny spoj a stale je to tak .... co s tym ?

PS: ani do biosu sa neviem dostat :( spusta cez F2 lenze ked mam akoze vkuse zapnute fn berie to ako nejaku funkciu co nerobi nic co by som postrehol .... :((
PC : MB: h81m-p33 ... CPU: i5 4440, 3,1Ghz ... GPU: ASUS r9 270 @ 1050mhz ... RAM: 8GB corsair vengeance ... HDD: WD Black 1TB
notebook : acer aspire 5750g
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Problém s klavesou na NB

Príspevok od používateľa jararak »

teoreticky vyber klavesnicu a osprchuj ju a nechaj poriadne osusit (aj niekolko hodin), potom ju skus znova, mozno pojde, mozno nie.

co za notebook to je? skus na ebay pozriet druhu klavesnicu do toho.

btw ked to budes rozoberat, davaj kua velky bacha na foliu klavesnice, miluje sa zdrbavat po najjemnejsom poskodeni.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Mobilné PC"