GTA IV #2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa FEAR »

Pocet aktivovani obmedzeny nieje ...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

No pozeral som si to a podla toho co som nasiel nie je potrebne na hranie datadiskov original. A co sa tyka tych aktivacii, tam myslim nebol problem, problem bol s games for windows live, vraj to nechcelo cloveka prihlasit s danou kopiou hry. Ale neviem ci sa to tyka offline accountu. Celkovo sa ale divim ze ich to bavi riesit taketo nezmysly. Vysledny efekt je ten, ze aj clovek co si to kupi na to nema nakoniec nervy, Ja som si to kupil a musim tak ci tak mat DVD furt v mechanike, ludia co si to stiahli hraju bez neho. Aky to ma vlastne vyznam ? Tu ochranu tak ci tak vo velmi kratkej dobe niekto obide a vysledny efekt je akurat ten, ze su znevyhodneni ludia co si to kupili...
Naposledy upravil/-a dendroid v St 09. Mar, 2011, 22:10, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa hulo92 »

na hranie datadisku treba original? nemyslim si, datadisk je o dost vela vetsi ako origo. a predsa to predavaju ako samostatnu hru, aj v progamingu nic take nepisu a ani na steam stranke s hrou
http://www.progamingshop.sk/grand-theft ... 39413.html
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa glirpi »

nie netreba. the lost of nieco a tony nieco nainstalujes ako samostatnu hru.
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7976
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa CageJ »

na STEAME uvadza,ze je ten datadisk obmedzeny na 15 aktivacii... ale asi existuje nejaky revolke tool uz...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

Ja to nemam zo Steamu, mam DVDcka, tam by mal byt pocet neobmedzeny. Ako som pisal vyssie, problem bol s games for windows live, proste to nechcelo vytvorit ucet alebo nieco take, kvoli prekroceniu poctu instalacii, neviem presne.Nestalo sa to mne, len som to cital niekde.
ANONYM_a2

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

asi tam budes mato toto:
GTX 480 napísal:...
- registracny kod do GFWL je v GOTY edicii Server-Side Activation, alebo SSA, cize je viazany na vas GFWL ucet
GTX 480 napísal:...
2; obsahuje to GFWL, co by samo o sebe nebolo najhorsie, ale CD-Key k tejto GOTY edicii je tzv. Server-Side Activation, alebo aj SSA, t.j. prida sa k vasmu GFWL kontu a uz s nim nepohnete, co by samo o sebe stale nebolo az take zle KEBY tieto SSA kluce nemali 5 aktivacnych limitov, t.j. 5 instalacii a dovi dopo[/url]
v skratke, ak to ma ten SSA kod, co asi ma a ak si to nainstaloval 6. krat, tak to GFWL nezozere...uzasne co?
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

Nerozumiem ani slovo z toho co si tu napisal.
ANONYM_a2

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

tie citacie som pisal ku GOTY edicii Batmana ktora mala SSA kluc do GFWL a tym padom len 5 instalacii, potom ta GFWL nepusti...GTA: EFLC ma tiez SSA kod do GFWL, cize po piatich instalaciach ta to nepusti do hry po zadani kodu
PS: GTA IV. sa to netyka, ten vysiel este pred spustenim SSA kodov
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa FEAR »

na ich strategiu /polityku ohladom tychto kodov/aktivacii mam tiez adekvatnu filozoficku odpoved .. 5x si od nich nieco kupim a potom si to budem kradnut ..

ozaj nieje nic lepsie ako toto, ako predat produkt .. z ocividnym expiracnym koncom .. darmo tomuto rozumeju zrejme len predajcovia ..
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

Tak som to presiel, okrem datadiskov a nakoniec zdaleka nelutujem, ze som to kupil. Bugy som neregistroval takmer ziadne, jedina vec co sa mi stavala bolo to, ze sa raz za cas posrala grafika, proste sa zrazu rozmazal obraz, akoby sa prepli textury na uplne minimum alebo co, stacilo zresetovat nastavenia. A este ten bug s helikopterou na konci, inac v pohode.Ale musim povedat, ze ma Vice city aj San Andreas bavilo viac, misie boli pestrejsie a zaujimavejsie, tu sa to casto opakovalo a prakticky od zaciatku do konca slo len o zabijanie, co je skoda. Chapem, ze to chceli urobit viac seriozne, takze ostalo menej priestoru na vymyslanie, ale mne to az tak nesadlo. A ked sa to uz snazili urobit serioznejsim, mohli viac zapracovat na niektorych castiach pribehu, miestami ten pribeh zodpovedal asi tomu ako vyzera hra 9 rocneho decka :-) . No a ta scena s helikopterou na konci, to sa aj toto moze schovat http://www.youtube.com/watch?v=1UHCSzGLKdA Ale inac to rozhodne stalo za to.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa hulo92 »

dendroid napísal:Tak som to presiel, okrem datadiskov a nakoniec zdaleka nelutujem, ze som to kupil. Bugy som neregistroval takmer ziadne, jedina vec co sa mi stavala bolo to, ze sa raz za cas posrala grafika, proste sa zrazu rozmazal obraz, akoby sa prepli textury na uplne minimum alebo co, stacilo zresetovat nastavenia. A este ten bug s helikopterou na konci, inac v pohode.Ale musim povedat, ze ma Vice city aj San Andreas bavilo viac, misie boli pestrejsie a zaujimavejsie, tu sa to casto opakovalo a prakticky od zaciatku do konca slo len o zabijanie, co je skoda. Chapem, ze to chceli urobit viac seriozne, takze ostalo menej priestoru na vymyslanie, ale mne to az tak nesadlo. A ked sa to uz snazili urobit serioznejsim, mohli viac zapracovat na niektorych castiach pribehu, miestami ten pribeh zodpovedal asi tomu ako vyzera hra 9 rocneho decka :-) . No a ta scena s helikopterou na konci, to sa aj toto moze schovat http://www.youtube.com/watch?v=1UHCSzGLKdA Ale inac to rozhodne stalo za to.
to rozmazanie som maval tiez, hlavne obloha robila. a ten prij°bany bug na konci s tou helinou moze za to, ze som sa na to po 4hodinach pokusania prejst to vysral uplne na to :-)
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

Hmmm a to si neskusal vygooglit riesenie ? Ja som to nasiel okamzite. Hned sa mi to zdalo divne ze to nejde. Staci spustit FRAPS a nechat nahravat video, aby FPS kleslo na 30, pri vyssom FPS to nereaguje na stlacanie medzernika. Ale naco to tam vobec pchali to nepochopim, postacila by tam obycajna cutscena, proste v takej dlhej misii urobit cloveku dalsiu prekazku aby to mohol dookola prechachadzat....A celkovo mi ta hra prisla dost jednoducha. Kryci system robi svoje, to mi strasne vadi. Aj ked sa to dalo v pohode prejst aj bez neho.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa hulo92 »

vobec ma to netrapilo ;) ako volakedy ta obloha zabikla, nebol to zrovna taky problem aby som sa zdvihal zo stolicky kvoli tomu :-)
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

To som pisal o bugu s helikopterou, to ma trapilo dost, ked som to presiel cele nechat si ujst koniec. Aj ked asi by mi stacilo kuknut si cutscenu na youtube, uz sa do toho neviem vzit tak ako kedysi, asi som pristary na to. :-) Ale aj tak som presiel obe alternativy konca, ta posledna misia je o hubu trvalo mi to pol dna kym som to presiel.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"