HAARP

Všetko o fyzike a fyzikálnych (ne)zákonoch...
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: HAARP

Príspevok od používateľa M1ch4l »

tuna mas nieco o HAARP, aj ked je to asi dost konspiracne http://viewzone2.com/haarp00.html
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: HAARP

Príspevok od používateľa Scorp »

marcel.es napísal:tak aby som uviedol vsetko na pravu mieru .. ani ja niesom zastanca konpiracnych teorii a nevyhladavam ich zametne aby som sa krmil takymito vecami. no na druhej strane sem tam sa k niecomu proste dostanem, tak si precitam. ako som napisal berem to iba ako urcity druh informacie nezakladam na tom svoj zivotny styl neriadim sa tym a neobtazujem denodenne takymito vecami inych. haarp ma zaujal a nahodou som mal v tabe otvorene aj pretaktovanie a proste chcel som iba vediet co si o tom projekte myslia iny ak maju viac informacii.
Nie nie... ide o to, že keď čítaš Hawkinga a jeho čierne diery, tak máš nejakú predstavu o tom, koho sú to myšlienky, aj keď sú to úplne len teórie... keď čítaš konšpirácie (WTC/HAARP etc), nikdy nevieš, kto je pôvodný autor, proste sa to šíri, každý si tam pridá a odoberie svoje, neni pod tým podpísaná žiadna kapacita... kľudne to môže byť myšlienka človeka, čo sa mu z nosa práši, z hlavy mu dymí a normálne by si sa s ním nedal do reči...
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: HAARP

Príspevok od používateľa Blackhawk »

to akoze teraz mam uverit len tomu, co napise a povie nejaka kapacita?

Prilejem aj ja trocha do ohna :-) , pricinou nestastia v Japonsku moze byt HAARP: http://www.chelemendik.sk/Dokazy_o_HAAR ... 36683.html

Inak HAARP vznikol na zaklade myslienky Nikola Teslu, a ti co o nom nieco vedia aky bol genius a s cim on experimentoval a na co chcel pouzit podobne zariadenie, sa nemozu cudovat, ze vznikaju podobne konspiracne teorie.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Maverick777
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: St 15. Dec, 2010, 22:27
Bydlisko: BN-TN-BA

Re: HAARP

Príspevok od používateľa Maverick777 »

http://www.youtube.com/watch?v=yLOCuwzvaec
tak údajne už ovládajú počasie aj nad nami :D ...
Chase: Silverstone Precision PS05b ; MB: Asus M4A87TD/USB 3.0 ; CPU: AMD Phenom x2 555 BE @ X3 3,6Ghz + AC Freezer PRO Rev.2 ; RAM: A-DATA 2x2GB 1600Mhz DDR3 ; GPU: Asus GTX460 TOP ; HDD: Western Digital 500GB 7200rpm ; PSU: Fortron FSP550 80 PLUS
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: HAARP

Príspevok od používateľa Gudas »

...na to všetko jedna citácia z Wiki:
According to Naiditch, HAARP is an attractive target for conspiracy theorists because "its purpose seems deeply mysterious to the scientifically uninformed"
:)
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: HAARP

Príspevok od používateľa faugusztin »

Blackhawk napísal:to akoze teraz mam uverit len tomu, co napise a povie nejaka kapacita?

Prilejem aj ja trocha do ohna :-) , pricinou nestastia v Japonsku moze byt HAARP: http://www.chelemendik.sk/Dokazy_o_HAAR ... 36683.html

Inak HAARP vznikol na zaklade myslienky Nikola Teslu, a ti co o nom nieco vedia aky bol genius a s cim on experimentoval a na co chcel pouzit podobne zariadenie, sa nemozu cudovat, ze vznikaju podobne konspiracne teorie.
:facepalm:

K tomu ti poviem len tolko, ze aktualna teoria konspiratorov je to, ze zemetrasenie v Japonsku je kvoli "supersplnu mesiaca", kedze mesiac bude najblizsie k zemi za poslednych 18 rokov. To, ze pred 18, 36, 54 atd rokmi sa nic nestalo im nevadi vo vytvarani svojich teorii.

To, ze kazdorocne je niekde na nasej gule prachu zvanej Zem aspon jedno zemetrasenie urovne 8 a viac nikomu nevadi pri vytvarani svojich teorii. Lenze zatialco v pripade Indonezie a Japonska boli vysledky devastujuce, tak ked mas nejake zemetrasenie vo velkej hlbke alebo niekde v strede oceanu tak to nikoho nezaujima, pretoze realne sa z hladiska ludi nic nestalo.
2001 - 8.4
2002 - 7.9
2003 - 8.3
2004 - 9.1
2005 - 8.6
2006 - 8.3 a 8.0
2007 - 8.5 a 8.0
2008 - 7.9
2009 - 8.1
2010 - 8.8
2011 - 8.9
Ale hura, za vsetko mozu americania, aj za to ze mi je zle na zaludok. Aj za Fica aj Meciara mozu americania. Aj za to ze mi zhnilo ovocie na zahrade...
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: HAARP

Príspevok od používateľa materik »

Aj za to ze mi zhnilo ovocie na zahrade...
vidis, pises tu na nich same zle veci, tak si zamerali tvoju zahradku HAARP-om a konec...
uraz ich este raz a HAARP ti pretaktuje comp tak, ze vybuchne :laugh:
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: HAARP

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Gudas napísal:...na to všetko jedna citácia z Wiki:
According to Naiditch, HAARP is an attractive target for conspiracy theorists because "its purpose seems deeply mysterious to the scientifically uninformed"
:)
akurat, ze tu hlavnu konspiracnu teoriu napisal nejaky doktor z oboru, ale moze byt

mna skor fascinuje, ze co uz pred sto rokmi vedel Tesla, tak sa mi nezda, ze by ziaden pokrok nenastal

@faugustin - len som postoval link, ktory som vcera dostal. A to, ze ty niecomu neveris, neznamena, ze si z ostatnych musis robit srandu. Nevies ci to nie je pravda. Tak ako napisal materik, bacha na takty. :P

Inak pre tych co nemaju po veceroch co robit, vycuc z tej "hlavnej" knihy o HAARP: http://haarp.net/
Naposledy upravil/-a Blackhawk v Po 14. Mar, 2011, 10:09, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: HAARP

Príspevok od používateľa faugusztin »

Doktor z oboru ? "Benjamin Fulford, kanadský novinár žijúci v Japonsku". Odkedy je novinar "doktor z odboru" ?
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: HAARP

Príspevok od používateľa Gudas »

Nejaký doktor z oboru, alias samozvaný odborník
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: HAARP

Príspevok od používateľa faugusztin »

Blackhawk napísal:@faugustin - len som postoval link, ktory som vcera dostal. A to, ze ty niecomu neveris, neznamena, ze si z ostatnych musis robit srandu. Nevies ci to nie je pravda. Tak ako napisal materik, bacha na takty. :P
A ty so nevyvratil vedecky fakt, ze kazdorocne mas aspon jedno zemetrasenie magnitudy 8 (alebo velmi blizke, vid 7.9). Budete americanov vinit aj za povodne, ktore pridu ked sa roztopi sneh na horach ?
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: HAARP

Príspevok od používateľa Blackhawk »

hlavnou konspiracnou teoriou o HAARP-e je kniha "Angels dont play this HAARP-Advances in Tesla technology", kde bol spoluautorom Dr. Nick Begich

hadam si nemyslis, ze som vypatlany a budem nejakeho novinara povazovat za doktora z oboru :rolleyes:
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: HAARP

Príspevok od používateľa Gudas »

faugusztin napísal:...Budete americanov vinit aj za povodne, ktore pridu ked sa roztopi sneh na horach ?

Určite áno! Majú veľké zrkadlá na obežnej dráhe, minule letela nosná raketa kde neviem čo niesli, určite to bolo ono. A teraz robia atmosféru teplejšiu a tak ovplyvňujú klímu, ťahajú prachy zo štátnych rozpočtov na "global warming" opatrenia.

...takto nejako to vzniká? :D

A hej, zachráni nás len Aštan Sheran a jeho vesmírna flotila.
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: HAARP

Príspevok od používateľa Blackhawk »

faugusztin napísal:
Blackhawk napísal:@faugustin - len som postoval link, ktory som vcera dostal. A to, ze ty niecomu neveris, neznamena, ze si z ostatnych musis robit srandu. Nevies ci to nie je pravda. Tak ako napisal materik, bacha na takty. :P
A ty so nevyvratil vedecky fakt, ze kazdorocne mas aspon jedno zemetrasenie magnitudy 8 (alebo velmi blizke, vid 7.9). Budete americanov vinit aj za povodne, ktore pridu ked sa roztopi sneh na horach ?
O com tocis? Kde ja niekoho obvinujem? Natoz Americanov, ktorych mam ja osobne u zadku. Ved som len postol linky co maju nieco spolocne s touto temou, nikde netvrdim, ze to je pravda, alebo ze tomu verim. Mna HAARP hlavne zaujimal lebo bol zalozeny na myslienkach Nikola Teslu a o toho som sa ja zaujimal. Skus nabuduce predtym nez nieco napises aj porozmyslat co tie slova a vety znamenaju.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: HAARP

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ty si napisal "pricinou nestastia v Japonsku moze byt HAARP" a ja som ti vysvetlil, ze preco je to totalna magorina a nech uz ktokolvek cokolvek napisal, a ak to niekto spaja so zemetrasenim v Japonsku tak ma v hlavne dost prazdno. Zemetrasenia su a boli sucastou nasej zeme uz od sformovania tohto priblbleho zhluku prachu, kazdy rok mas 1 alebo viac zemetraseni podobnej sily,... Proste nepochopim preco musite aj do takej banalnej veci ako priblble zemetrasenie na rozhrani tektonickych platni a nasledne tsunami montovat hned konspiracne teorie.

Keby si mal zemetrasenie magnitudy niekde v strede kontinentu, tak nic nepoviem, ale Japonsko aj Indonezia je preboha na rozhrani tektonickych platni, kde je normalne ze maju zemetrasenia brutalnej sily. V Japonsku su zemetrasenia na dennom poriadku, a raz za cas pride aj vacsi. Vsak hned v prvy den sa aj rozpravalo o tom ze toto nebolo to velke zemetrasenie, ktore sa ocakava uz par rokov pre region Tokia.

Mna hlavne irituje u tychto s prepacenim debilnych konspiracnych teorii to, ze spajate absolutne nesuvisiace veci. "Vcera bolo zemetrasenie v Japonsku, tak zapojme do toho HAARP. O tyzden oznamia roztapanie nejakeho ladovca, zapojme do toho HAARP. O mesiac pride nejaky hurikan v karibiku, urcite je to HAARP. O 2 mesiace budu niekde zaplavy kvoli extremnym dazdom, na 100% je za to zodpovedny HAARP.". Asi takato je logika konspiratorov...

Návrat na "Fyzika, vážne a nevážne"