Test Drive Unlimited 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
crot
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Št 18. Jún, 2009, 16:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa crot »

jo. no proste jednotka vo mne vyvolala viac nadsenia, no.. :)
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1579
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa dargy »

môže mi niekto vysvetliť aktiváciu iba na 4 počátače?
hru mám na steame, hru si zálohoval cez steam
teraz mám druhý disk kde si chcem nainštalovať tiež túto hru a opäť to pýta aktiváciu cez internet.
len chcem vedieť či sa mi to odráta a kde si môžem pozrieť koľko aktivácii mi ešte ostáva.
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa dexterav »

po aktivácii ti to odráta a ukáže zvyšný počet aktivácií
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
sonicamp
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ut 09. Nov, 2010, 00:32

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa sonicamp »

Čaute ludia mapa HAWAI jel en na online ? Lebo nejak sa mi neukazuje či to treba neskôr otvoriť ? A Lambo tam nieje žiadne čo ?
Za odpovede vopred Ďakujem ! ! ! :-)
MB - ASUS M4A78LT-M] ASUS, GC - SAPPHIRE HD 5770 1GB DDR5, CPU - AMD 64 PH2 945 95M] AMD Phenom II 945 X4 AM3 95W, RAM - KINGSTON 2x2GB DDR3 1600MHz CL9-9-9-27 HyperX blu Edition, HDD - CAVIAR 500G SATA216] Western Digital Blue 500GB 16MB SATA2, Zdroj - 500W SHIT !
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1579
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa dargy »

HAWAI sa ti otvorí po nejakom čase, neviem presne kedy, ale musíš odjazdiť nejaké závody na IBIZE
A čo sa Lamborghini týka, tak to ma najviac nasralo..... zrejme to bude ako platené DLC
fakt nakopať niekoho do zadnice, za to ako dokážu obabrať ľudí, mňa na steame dostali na pre-order, že pagani zonda tricolore, len už nenapísali že si ho treba aj kúpiť v obchode za takmer 2,3 melka... ďakujem pekne
to bola posledná hra za ktorú som vysoli také prachy, a ešte k tomu, že aktivácia iba na 4 pc, a čo potom ak mi už dôjdu aktivácie??
už teraz som minul dve a to neprešli ani dva mesiace
to už je naozaj brutal dať za niečo 39,90 € a môžeš si to naištalovať až 4x
to si mám potom akože zase kúpiť novú, ak miniem všetky aktivácie?
určitie nie a radšej podporím pirátov a hackerov, spoločnosti sú dnes nenažrané za prachmi a akosi sa zabudlo na kvalitu titulov a hlavne na tých z koho vlastne žijú....nás hráčov.
UFF nechal so sa uniesť, ale nedalo mi.... :furious: :furious2:
TDU 2 ma sklamalo na plnej čiare, vlastne nie na jednej ale na dvoch plných...
Používateľov profilový obrázok
sonicamp
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ut 09. Nov, 2010, 00:32

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa sonicamp »

dargy napísal:HAWAI sa ti otvorí po nejakom čase, neviem presne kedy, ale musíš odjazdiť nejaké závody na IBIZE
A čo sa Lamborghini týka, tak to ma najviac nasralo..... zrejme to bude ako platené DLC
fakt nakopať niekoho do zadnice, za to ako dokážu obabrať ľudí, mňa na steame dostali na pre-order, že pagani zonda tricolore, len už nenapísali že si ho treba aj kúpiť v obchode za takmer 2,3 melka... ďakujem pekne
to bola posledná hra za ktorú som vysoli také prachy, a ešte k tomu, že aktivácia iba na 4 pc, a čo potom ak mi už dôjdu aktivácie??
už teraz som minul dve a to neprešli ani dva mesiace
to už je naozaj brutal dať za niečo 39,90 € a môžeš si to naištalovať až 4x
to si mám potom akože zase kúpiť novú, ak miniem všetky aktivácie?
určitie nie a radšej podporím pirátov a hackerov, spoločnosti sú dnes nenažrané za prachmi a akosi sa zabudlo na kvalitu titulov a hlavne na tých z koho vlastne žijú....nás hráčov.
UFF nechal so sa uniesť, ale nedalo mi.... :furious: :furious2:
TDU 2 ma sklamalo na plnej čiare, vlastne nie na jednej ale na dvoch plných...
Dikes hej hej ten HAWAI už mám :-) Aj ja som sklamaný z toho LAMBA. Škoda no. No aj tak ti Ďakujem za info.
MB - ASUS M4A78LT-M] ASUS, GC - SAPPHIRE HD 5770 1GB DDR5, CPU - AMD 64 PH2 945 95M] AMD Phenom II 945 X4 AM3 95W, RAM - KINGSTON 2x2GB DDR3 1600MHz CL9-9-9-27 HyperX blu Edition, HDD - CAVIAR 500G SATA216] Western Digital Blue 500GB 16MB SATA2, Zdroj - 500W SHIT !
Používateľov profilový obrázok
lubesko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Po 18. Apr, 2011, 19:13
Bydlisko: Batizovce

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa lubesko »

Zdravím. TDU-2 sa dá inštalovať len na disk s OS ? Lebo ja neviem nájsť možnosť pri inštalovaní hry kde by som to mohol hodiť na iný disk. Ak niekto vie ako na to ako to možno hodiť na druhý disk a nie na ten s OS tak vopred diky za info.
Používateľov profilový obrázok
lubesko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Po 18. Apr, 2011, 19:13
Bydlisko: Batizovce

Re: Test Drive Unlimited 2

Príspevok od používateľa lubesko »

Ešte jedna otázka.
Čudujem sa trocha nato aby som hru hral plynule a aby to nesekalo tam môžem mať zapnuté akurát rozlíšenie na 1920x1080 na frekvencií 60 Hz. Ale všetky detaily na min. a aj tak to je také trhané a to v offline režime. Mám all update neviem kde je chyba. Asi už len jedine v mojej slabej zostave ale čudujem sa že taký Dirt3, Mafia II, Crysis 2 rozbeham krásne ale ten TDU-2 ani len na stredných detailoch.
Takže chyba je v slabej zostave ?
Moja zostav je v popise.
Dik za info vopred :good:

Návrat na "Hry a problémy s nimi"