LENOVO IdeaPad U165 K125 nefunguje touchpad

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
dafo347
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 31. Aug, 2010, 15:36
Bydlisko: Predajná

LENOVO IdeaPad U165 K125 nefunguje touchpad

Príspevok od používateľa dafo347 »

Zdar chalani potrebujem poradit s hore uvedenym bookom.Problem spociva v tom ze ked nainstalujem touchpad tak nefunguje ,skusal som ovladace co boli v booku aj zo stranky vyrobcu a nic stale to nefunguje ale klasicka mys cez usb frci v pohode neviete co s tym moze byt.Touchpad fungoval ale kedze som potreboval inak rozdelit disk ako bol v povodnom stave tak som disk sformatoval a od vtedy uz nejde.Vyhadzuje mi v spravcovi zariadeni "Toto zariadenie nieje pritomne ,nepracuje spravne alebo nema nainstalovane vsetky ovladace,Kod 24".System win 7 ultimate 32b please poradte ak viete ,za vsetky rady budem vdacny.
CPU: AMD Phenom II X3 720BE 2.8Ghz oc 3.5Ghz, CPU cooler: Alpenföhn Brocken, MB: Foxconn A7DA-S, RAM: 4x1Gb Kingston 667Mhz, VGA: SAPPHIRE HD 6870 VAPOR-X, HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB, PSU: Silverpower SP-SS500, CASE: Cooler Master Gladiator 600, OS: Windows 7 Ultimate 64bit
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: LENOVO IdeaPad U165 K125 nefunguje touchpad

Príspevok od používateľa jararak »

nechaj win nech si nainstaluje ovladac sam, mal by to byt standardny synaptic a ten musi mat 7 v databaze
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Mobilné PC"