No signal Problem POMOC

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Karbo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2011, 17:48

No signal Problem POMOC

Príspevok od používateľa Karbo »

Nevedel som ako to mám nazvať. Poprosil by som o radu pri zapinaní PC sa mi zvykne stat že mi nenaskoči monitor no signal ale neide ani klavesnica ked dam raestart tak sa zvykne stat ze ptm nabehne aj monitor aj klavesnica niekedy zase nie tak ho natvrdo vypnem vypnem aj zdroj trochu pockam zapnem a naskoci parkrat sa stalo ze ani vtedy nenaskocil. Potom ked naskoci tak mi ukazuje Overclocking failed tak nastavim znova taktovanie a pustim a pc ide. Skusal som nastavit v biose vsetko na Default ale aj tak to zvyklo robit. DAkujem za rady :)
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5237
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: No signal Problem POMOC

Príspevok od používateľa elementar »

moznych dovodov je 400-500 ja to vidim napr. na chybny PCI express slot pre GPU co mas za PC ? resetni bios vytiahni baterku na 15minut
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: No signal Problem POMOC

Príspevok od používateľa faugusztin »

To si myslel vazne elementar ? :facepalm:
Potom ked naskoci tak mi ukazuje Overclocking failed tak nastavim znova taktovanie a pustim a pc ide.
Toto ti robi aj na default ? Tak potom z nejakeho dovodu si este stale v OC rezime, pricom mas taktovanie neuspesne a system sa pokusa riesit tvoj problem so stabilitou OC. Je to vlastnost dosiek.

Bohuzial viac info nemame, takze ani ti nemozeme lepsie poradit.

Návrat na "Hardware všeobecne"