O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Blackhawk »

zatial som nic blizsie nevidel, ale dufam tajne, ze to ostane, popripade ak by to stiahli na nejake 2GB nebol by som proti
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa newmi »

urcite tam daju FUP aby sa to zas notoricky stahovaci nezneuzivali ale take 2-3GB by boli uplna balada aj na obcasne stiahnutie niecoho :) ....len hm...hovorili, ze budeme to moct testovat kym to oficialne spustia. 22. maj a v TT sa jaksi testovat neda a neda, trochu ma s tym nasrali.
Naposledy upravil/-a newmi v Po 23. Máj, 2011, 21:25, upravené celkom 1 krát.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa killswitch »

u nas teda rozhodne nic netestuju :-D

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Wizik »

U nás tiež nie, download 115kbps, upload 67kbps. Dúfam ale že to pôjde na ten sľubovaný 1Mbps a ostane cena, obmedzenie nech si kludne dajú na 1-2GB, aj tak v mobile viac nie je šanca presurfovať.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
krytero
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pi 27. Mar, 2009, 19:02

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa krytero »

oplatí sa mi O2 net
ked potrebujem stiahnuť do C5-ky mapy kvôli navígácii alebo radšej niečo iné aktivovať ?
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

Wizik napísal:U nás tiež nie, download 115kbps, upload 67kbps. Dúfam ale že to pôjde na ten sľubovaný 1Mbps a ostane cena, obmedzenie nech si kludne dajú na 1-2GB, aj tak v mobile viac nie je šanca presurfovať.
toto s tym FUPom snad nemyslis vazne
mne by naopak kludne stacilo tych 512/256, ale jednoznacne bez FUP
napr dnes mi zatial hra radio len 6 hodin na obycajnom 128kbps streame a uz to, dajaky ten web a uz len za dnes to robi cca 380MB

samozreme ze to nieje pripojenie na stahovanie filmov alebo torentovanie, ale aspon radio by som si vypocul rad (a to aj 192-256kbps)
...
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Toman »

AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Mirdis
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2017
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Ľubovňa/Prešov

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Mirdis »

NTB1:MacBook Pro (13-inch, 2014, 2,5 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM)
NTB2:MacBook Pro (13-inch, 2018, 2,7 GHz Quad-Core Intel Core i7,16 GB RAM)
NTB3:MacBook Pro (13-inch, 2020, Apple M1,16 GB RAM)
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa newmi »

tak s tym odpisanim testovania s balickami maju u mna ale velke minus. Akoze sorry, uzivatelia bez balikov maju na haku 3G a praveze im to este moze vadit, ked nevedomky prenesu viac dat. A tiez som zvedavy s tym pripajanim do 3G siete, ci tento tyzden tu v TT uz bude funkcna.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Wizik »

jcdenton12 napísal:
Wizik napísal:U nás tiež nie, download 115kbps, upload 67kbps. Dúfam ale že to pôjde na ten sľubovaný 1Mbps a ostane cena, obmedzenie nech si kludne dajú na 1-2GB, aj tak v mobile viac nie je šanca presurfovať.
toto s tym FUPom snad nemyslis vazne
mne by naopak kludne stacilo tych 512/256, ale jednoznacne bez FUP
napr dnes mi zatial hra radio len 6 hodin na obycajnom 128kbps streame a uz to, dajaky ten web a uz len za dnes to robi cca 380MB

samozreme ze to nieje pripojenie na stahovanie filmov alebo torentovanie, ale aspon radio by som si vypocul rad (a to aj 192-256kbps)
Ja rádio cez mobil nepočúvam, takže ja by som si s 1-2GB bohato vystačil.

Inak čo tam čítam tie články, tak ani toho 18.7 tú sieť nespustia.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

:wallbash:
chlapi, chce sa mi plakat

kedze sa moje dni vo Finsku kratia, no stale som mal moznost pokecat s ludmi tu zijucimi

tak som sa ich opytal, ake su na tom datove pausaly (napr 1000min do vlastnej siete, 100min to ostatnych sieti, volne SMS, HTC Desire v cene a viazanost na 24 mesiaco ===> 20e mesacne) :cry:

no a teraz ku datovym pausalom
predava sa ako 14.4mbps broadband
realne rychlosti ma 2-3mbps, podla toho v akom pokryti clovek je
no a teraz to najlepsie, som sa spytal na FUP a oni ze :?
no ja ze dajake obmedzenia, odpoved ze datove obmedzenie nieje a ze rychlost tiez neshapuju

tu je bezne pocuvat hudbu z telefonu napr ked soferujes auto, si na prechadzke v prirode, behas, bicyklujes, proste cokolvek
no lenze tu hudbu nemas v mobile, ale si ju streamujes zo serverov (napr cez Spotify)


a ze tak 10-15GB za tyzden cez 3G resp HSDPA/HSPA+ neni problem urobit


a to najlepsie
dany datovy balicek stoji 10e

nie, nechyba mi tam nula, skutocne len desat dukatov mesacne
ked si uvedomim, ze moj nastupny plat ako student (part-time) v IT by zacinal okolo 1.3k, tak po prichode do SR mam chut :smutny:
plakat :smutny: :smutny:


kua aj ja chcem datovo neobmedzeny net, ci uz na Skype alebo na danu hudbu :E
...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak chod kludneaj do UK, tiez ti padne sanka co tam maju, ked vyzsiel ufo4 tak mi vovlal bratranec ze hodavali zdarma k pausalu za 205 libier, tak nejako. ja som sa len zasmial a pomyslel som si ze keby som mal pausal za 20€ tak mi ten telefon ani nedaju :hysterical:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa newmi »

Kopat to zadku cele o2 :furious: 3G stale nikde. No pekne to zacinaju kaslat. Akoze do fakt chcu byt len operator pre low cost resp len sa zamerat na hovory a sms? V dnesnej dobe smartfonov? Dalsi minus pre o2 :x
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa HellAngel »

nj, ale tak je vela ludi co pouzivaju telefon vyhradne iba na volania a sms. bratranec si ako druhy sluzobak zobral pausal z O2, plati 55€ a moze volat donekocna snad. O2 ma svoje vyhody, ale net jednoznacne k nim nepatri
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Snake »

Ja mám O2 aj net, dôvod je prostý, u Orangu sa mi začali zničohonič zvyšovať faktúry a pridávali sa mi tam také položky čo som nechápal, na telefóne iný čas hovorov, iný počet SMS a pod. Ano, majú 3G internet, ale obmedzený, a ja nechcem byť obmedzovaný, keď mi volali pri prechode tak som im povedal, ostanem ak mi dajú neobmedzený net, hneď z fleku odpoveď že nie, proste ani iniciatíva zavolať hore a opýtať sa (právomoc na to bola), bol som u nich vyše 10 rokov, keď si takto vážia zákazníkov, nie vďaka, za ten net by som im dal hoc aj 10-15€, len by trebalo chcieť (vteby bol max 1GB), holt nechceli, nechcem ja...





.

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"