Prehrievanie notebooku

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
gladiatus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ne 17. Jan, 2010, 01:14
Bydlisko: Vranov nad Topľou

Prehrievanie notebooku

Príspevok od používateľa gladiatus »

Zdravím, mám notebook Toshiba Qosmio F50, ktorý sa mi prehrieva pri hraní hier( ale aj pri bežnom používaní sa mi zdá, že mi z notebooku vychádza dosť teplý vzduch). Kúpil som si aj chladiacu podložku "Zalman M-NC1500". Podložka mi celkom v pohode chladí notebook zo spodu ale horúci vzduch mi uniká aj z hora cez klávesnicu..........poraďte mi PLS čo s tým robiť????

dik moc
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6637
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Prehrievanie notebooku

Príspevok od používateľa hawkeye »

skus aspon taky zaklad ako dat dole zadny kryt a co najviac vyfukat od prachu, povysavat jednotlive otvory atd..akurat bacha na ventilator,ten len vyfukaj aby ho vysavanie neroztocilo na vacsie otacky ako by malo
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Re: Prehrievanie notebooku

Príspevok od používateľa Hrochy »

Prefukat sa da aj bez rozobratia - nafukat chladny vietor cez vetracie otvory, ale tak sa prach roztyli v tele notebooku. V servise ti ho precistia ak mas zaruku. Ak nie je zaruka, rozobrat, ocistit, vymenit tepelnovodivu pastu / pasku na CPU a GPU.
Spoiler: ukázať

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"