Belkin N1 Vision - chyba pri boote

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
TroubleMaker
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: So 03. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Belkin N1 Vision - chyba pri boote

Príspevok od používateľa TroubleMaker »

Nazdar,

mám obrovský problém s týmto routerom. Spočíva v tom, že pri štarte (nezáleží či je v ňom nejaký RJ45 kábel, alebo nie) inicializuje zhruba 10-20% štartu a potom sa reštartuje v nekonečnej slučke.Factory reset nepomáha. Problém je, že som naň dosť slušne namotaný (využívam aj ako počítadlo dát na strojoch, pripojenie k NAS, pri servisoch, ako bridge, kalendár a pod..) Nový sa zohnať nedá, v záruke už nie je..

Nenapadá niekoho niečo??

Prípadne by pomohlo, kedy niekto vedel o niečom podobnom dizajnovo i funkčne, cena nerozhoduje (podmienky sú vlastne len 4xGLAN/WIFI s MIMO/displej s dole ilustorovanými fičurami a decentný vzhľad)

Ďakujem

PS: myslíte si, že to má cenu posielať do českého Belkin servisu na pozáručnú opravu, alebo mám hľadať niečo iné? Nemáte nejakú skúsenosť s týmto servisom? Písal som im mail, zatiaľ bez odozvy.

Obrázok
CENTER
Spoiler: ukázať
CASE Thermaltake Level10 PSU Enermax Revolution 1250W
CPU Intel i7 6700@4.65GHz +Corsair H45 2xNB PK1 MB ASUS HERO VIII RAM 32G Corsair Vengeance CL15 @3,2GHz SSD Samsung M.2 1T HDD 4xWD RED 4T GPU R9 280X CF IPS 2x HP ENVY 32 OTHER T-Balancer, ASUS OC Station
KB+M Microsoft Sidewinder X6 + X8 + Roccat Sota
ivannavi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 23:52
Bydlisko: Vieden / Trencin

Re: Belkin N1 Vision - chyba pri boote

Príspevok od používateľa ivannavi »

Ako prve by som skontroloval zdroj - filtraciu napätia.
ak by to bolo OK, skusil by som cez JTAG (ako ho ma) nahrat novy firmware.
Používateľov profilový obrázok
TroubleMaker
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: So 03. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Belkin N1 Vision - chyba pri boote

Príspevok od používateľa TroubleMaker »

Problém bol vyriešený. Zariadenie má u výrobcu doživotnú záruku, takže zariadenie posielam do ČR na servis. Iný zdroj som skúšal ihneď, v tom problém nebol.
CENTER
Spoiler: ukázať
CASE Thermaltake Level10 PSU Enermax Revolution 1250W
CPU Intel i7 6700@4.65GHz +Corsair H45 2xNB PK1 MB ASUS HERO VIII RAM 32G Corsair Vengeance CL15 @3,2GHz SSD Samsung M.2 1T HDD 4xWD RED 4T GPU R9 280X CF IPS 2x HP ENVY 32 OTHER T-Balancer, ASUS OC Station
KB+M Microsoft Sidewinder X6 + X8 + Roccat Sota

Návrat na "Siete"