Push2Talk

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Red-Hawko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Po 06. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Blava

Push2Talk

Príspevok od používateľa Red-Hawko »

Nazdarte, viem ze sa uz predavaju na SVK telefony, ktore uz pdporuju push2talk )Nokia 6020), viem ze to funguje ako vysielacka (netreba vytacat cislo) ale otazka znie:
Idem si momentalne kupovat telefon, a, funguje to uz, pri nasich 2 operatoroch? Ak som dobre pochopil, okrem standardneho pausalu by sa za to nemalo platit, ale je to tak? Oplati sa zobrat telefon, ktory uz ma tuto funkciu?

Vlastne, vie mi niekto povedat vlastne skusenosti z tym na SVK ?
Keï neh¾adáš, nájdeš !!!!
!!
MB:MSI K8N Neo4 F. CPU:Amd Athlon 3200+ @3530+ (2220Mhz). RAM:Apacer, 512MB DDRAM, 400Mhz. VGA:MSI ATI Radeon X700Pro 256MB PCI-E, 425/432MHz. HDD:MAXTOR DiaMax PLUS, 120 GB, 8MB cache. ROM:CD-RW LiteOn, DVD-R Atapi. Zdroj:420W. Monitor:Philips 170S4, 17". Soft:Win XP +SP2, Nod32, Zone Alarm firewall. Net:Chello easy 512/128
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

No ja mam taky pocit ze ono to ale funguje len na urcitu vzdialensot a nie na celom spolevnsku...potom tusim ze to nefunguje medzi orange a t-mobile operatormi navzajom a viem ze sa za to mesacne plati daky poplatok ;)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

Push to talk je pre nas beznych ludi zatial nedostupna vec. Kamarat sa bol nato pytat v T-mobile a ze ked si to chcete aktivovat musi Vas byt aspon 5 ludi, aktivacia stoji 8000 :!: a je to len pre firmy.
S tym dosahom je to tak ze ono to funguje cez GPRS a ide to cez operatora a nie priamo z telefonu na telefon takze ak mate prave signal operatora tak neni problem cez cele slovensko.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

kokos co sa stalo? :8O:
ete minuly rok ked to zavadzali to dali ze zadara (aj ked som vedel ze sa za to bude platit v novom roku ale toto) no a nemuselo byt ziadnych 8000 aktivacia a kazdy si mohol aktivovat kedy chcel...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Nocturne
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Trenèín

Príspevok od používateľa Nocturne »

To je marketing na vsetkom treba zarobit :beee:

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"