Win7 a extrerný Hdd,,

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Win7 a extrerný Hdd,,

Príspevok od používateľa alle »

Že podporu Asusu :D seriem im na hlavy..neriešim to už,dotyčný si hdd už vymenil za iny teraz len riešime presun dát, keď ma hdd predsudky voči n53 tak ho :furious:
Používateľov profilový obrázok
Marto
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: Ne 02. Jún, 2002, 02:00
Bydlisko: Malacky/Poprad

Re: Win7 a extrerný Hdd,,

Príspevok od používateľa Marto »

alle napísal:problem nevyriešeny ale zariadili sme to tak že exhdd sa vymení za iný lebo skúšal som asi 4 iné všetky išli len ta posrana toshiba nie takže tak
Ja som mal obdobný problém so svojim 2,5" diskom v škatuľke - WD black. WD Blue pritom v tej istej škatuľke neštrajkoval. Na stolnom stroji po pripojení cez USB disk nabehol, na NB Dell tiež, MSI sa naň vykašlalo. Nejako som to neriešil, ale nedávno som ho pripojil na svoje Lenovo a nenabehol tiež. OS W7 Pro 64b. Problém je zjavne s napájaním a ovládaním napájania systémom. Ak disk napojím cez USB a eSata nabehne v poriadku, ak len cez USB, tak sa akoby rozbehol a bodka. Na NB mam pripojený monitor s USB rozbočovačom. Keď ho zapojím do monitora cez USB, tak nabehne tiež v poriadku. V linuxe som problém nepostrehol. S rozdvojkou 2x USB do NB 1x miniUSB HDD nabehol tiež v poriadku... ;)
Spoiler: ukázať
[MB] MSI MEG X570 ACE [CPU] AMD Ryzen 9 5900x [CPUc] EK Velocity [RAM] Crucial Ballistix 3600 MHz [VGA] AMD Radeon RX 6800 XT [VGAc] AC Aurora [SSD/HDD] MSI Spatium 480 | WD_BLACK SN750 | Intel 660p | HDD Seagate [Pumpa] EK FLT240 D5 | EK Quantum Inertia D5 [RAD] AC NexXxoS ST30 Xflow | AC NexXxoS ST60 Xflow | AC NexXxoS UT60 [PSU] Corsair RM750x [Case] Lian Li O11Dynamic XL [LCD] Dell U3818DW [Other] MS Sidewinder X4 | Logitech MX

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"