Nezmazatelne exe subory

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ

Mali ste uz takuto chybu na pc?

Ano
4
67%
Nie
2
33%
 
Celkom hlasov: 6

thebugerror
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So 27. Nov, 2010, 02:13

Nezmazatelne exe subory

Príspevok od používateľa thebugerror »

Ahojte prosim ospravedlnte moje gramaticke chyby. No mam v pocitaci 6 nezmazavatelnych exe programou ktore som sam spravil v Borlande C a 1 v Turbo C. Teda postup vypnutia svojho programu som urobil presne tak ako predtim... teda jeden program co som robil na starom kompe tak teda ta exe mi tam sla zmazat ale tuto akosi nejde absolutne vymazat, windows mi stale hovori ze ho pouziva iny program ale pritom ho ziadny program nepouziva, ale este nechapem tomu ze mozem s tou exe pohybovat zo priecinka do priecinka alebo ju nahradzat novou exe ale teraz sa nieco stalo a uz ani toto nefunguje . Kamos mi to pomahal vyriesit ale neuspesne skusal som vela veci aj ist do safe modu a zmazat to, skusil som cez konzolu ale taktiez bolo zmazanie nedostupne... prefinaky windows ma stale presvieca ze 0 znamena 1 ale vetsia sranda je ze jedine tie exe len z Borlandu C a Turbo C mi nesli zmazat iste nieje problem v exe... lebo ostatnim to slo zmazat takze jediny problem davam Windowsu Xp... prosim ked niekto pozna akysi sposob ako vymazat takuto prefikanu exe tak mi prosim pomozte ale na REINSTALACIU Windowsu nepripustim!! ( :facepalm: :!: WINDOWS NESMIE VYHRAT! )
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Nezmazatelne exe subory

Príspevok od používateľa DMaMT »

Zápas s windowsom je ťažká vec :D ja som pár exe súborov vymazal pomocou Malware Antimalwarebytes (soft na ochranu), našiel som tam funkčiu bezpečného zmazania. Spočívalo to v tom, že som vybral súbor čo chcem zmazať, potom som dal reštart a už to vymazalo (neviem kedy a ako), ale či to pôjde aj tebe, alebo to bola u mňa náhoda neviem, skús. Na to by ale malo byť viac softov (na mazanie...)
thebugerror
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So 27. Nov, 2010, 02:13

Re: Nezmazatelne exe subory

Príspevok od používateľa thebugerror »

JJ File Assasin zafungoval.
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nezmazatelne exe subory

Príspevok od používateľa Brandoo »

Ked ti nieco nepojde zmazat, skus tuto malu ale velmi uzitocnu ulitku - Unlocker http://www.filehippo.com/download_unlocker/

Ked ti ujo windows napise ze nejde zmazat, unlocker sa ti sam ponukne, ze ten proces zabije a odstrani to co chces. Da sa aj tak, ze kliknes pravym na to co chces vymazat a kliknes na Unlocker a on ti ponukne moznosti co s nim ma urobit.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Nezmazatelne exe subory

Príspevok od používateľa DMaMT »

Brandoo, neviem či ja som niečo zle robil, ale často sa mi stávalo že tento softík mi zmrzol a nič nevymazal. Stalo sa ti to niekedy?
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nezmazatelne exe subory

Príspevok od používateľa Brandoo »

Tusim, ze ano ... no strasne dlho som ho uz nepouzival tak neviem presne.

Existuje aj iny sposob ... no to je zasah do registrov. Ze sa odomknu rozsirene pravomoci administratora a po aktivacii na urcitom exe co nejde zmazat sa zmaze. No uz neviem ako sa to vola. .. musel by som pohladat.

edit. vola sa to GrantAdminFullControl.reg a vyuziva sa to aj pri zmene vzhladu Visty alebo Seven, ked Windows nieco nedovoli.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
FF6
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 391
Dátum registrácie: St 03. Mar, 2010, 12:53
Bydlisko: Drahovce/Brno

Re: Nezmazatelne exe subory

Príspevok od používateľa FF6 »

keby všetko zlyhalo (čo asi nezlyhá), nabootuj nejaky linux z CD alebo USB a zmaž ich :)
CPU: Ryzen 7 2700 & Coolink Corator DS, MB: Asrock B450m Pro4, RAM: 2×8GiB Patriot 3200Mhz CL16, SSD: Adata XPG SX8200 Pro 512GB, HDD: WD Green 2TB, GPU: RX580 8GB PSU: Seasonic 550W Gold, Case: Antec 300, OS: Win 10 Pro
kempic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 176
Dátum registrácie: So 21. Máj, 2011, 17:58

Re: Nezmazatelne exe subory

Príspevok od používateľa kempic »

Nainstaluj si spyhunter, super program, v jednom pc som mal taky virus co maze antivirusy a dava do pc vseliaku haved (wormy koniky atd...) tak som si to nainstaloval a preskenovalo pc restartovalo vymazalo uz to nebolo.
i5 2500K@default/CM 212+/,MSI P67A-GD65,2x Gigabyte HD 6870 CrossfireX,
Corsair AX750W,HAF 922,Seagate Barracuda 1TB 7200.12 32mb SATA III,Kingston 2x4gb 1333 MHz CL9
thebugerror
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So 27. Nov, 2010, 02:13

Re: Nezmazatelne exe subory

Príspevok od používateľa thebugerror »

Hm "kempic" a fungoval ti po roku od nainstalovanie toho programu stale windows? Teda ci ti to nevymazalo nahodou aj nakazeny explore.exe :OO=

Návrat na "Operačné Systémy"