Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
valistar
VIP
Príspevky: 6853 Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice
Príspevok
od používateľa valistar » Ut 02. Aug, 2011, 21:45
skorpy napísal: podla mna lepsie ako dota.. dota nemala tolko moznosti co si pametam..
veru to mas dost zlu pamat
k zvysku- zaloz si normalne temu v nakupnej poradni, to sa tu neriesi. napis svoje poziadavky tam.... nieco sa posklada.
skorpy
Používateľ
Príspevky: 417 Dátum registrácie: Ut 15. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra
Príspevok
od používateľa skorpy » Ut 02. Aug, 2011, 22:59
rozmyslal som aj nad poradnou ale nejak som sa rozhodol supnut to sem..
k tej dote => asi si fakt nepametam.. ale co si pametam urcite ,tak to boli problemy so zalozenim hry.. niekedy az na 10ty krat sa podarilo zalozit.. v LOL som nemal nikdy problem ked server bol v pohode...
CPU : i5 750 Cooler : Scythe Mugen 2 + LGA1156 Mounting kit MB : Asus Saberttoth
RAM : Kingston 8GB KIT (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series
GPU : MSI N560GTX-Ti Twin Frozr HDD : Samsung SpinPoint F3 1TB + F1 1TB
Zdroj : Corsair HX520 520W Mechanika : LG Monitor : 21.5" Acer S220HQLbd LED
wedro
Používateľ
Príspevky: 401 Dátum registrácie: Po 15. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: bardejov/KE
Príspevok
od používateľa wedro » Pi 05. Aug, 2011, 01:17
LoL resp. riot nasral pred splitom vela ludi (aj mna),
kto by chcel cakat dva hodiny na login, videa hovoria za vsetko:
VIDEO
VIDEO
skorpy
Používateľ
Príspevky: 417 Dátum registrácie: Ut 15. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra
Príspevok
od používateľa skorpy » Pi 05. Aug, 2011, 08:10
jj.. bol riadny problem s loginom.. vypocitalo to 1h a ked uz bola 1s zas skocilo na 1h..
CPU : i5 750 Cooler : Scythe Mugen 2 + LGA1156 Mounting kit MB : Asus Saberttoth
RAM : Kingston 8GB KIT (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series
GPU : MSI N560GTX-Ti Twin Frozr HDD : Samsung SpinPoint F3 1TB + F1 1TB
Zdroj : Corsair HX520 520W Mechanika : LG Monitor : 21.5" Acer S220HQLbd LED
zodiaq
Používateľ
Príspevky: 2290 Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta
Príspevok
od používateľa zodiaq » Št 08. Sep, 2011, 22:09
Zacali sme s kamaratmi hravat nepridate sa dakedy?
[Homelab ] - in progress
Lenovo M80Q
i5-10500T, 16GB 2666 MT/s
- WD SN5000S 1TB
AsRock Deskmini H470
i5-10505, Themalrigh AX47 Full Copper + Noctua A9x14-HS, 16GB 2666 MT/s
- Samsung PM961 256GB
- Samsung 870EVO 250GB #1
- Samsung 870EVO 250GB #2
Lenovo V520s
i5-7400, 2x8GB 2133 MT/s
- Intel SSD 660p 256GB
Synology DS817+
Celeron J3455, 16GB 1866MT/s, Noctua NF-B9 Redux 1600
- Toshiba MG07ACA14TE 14TB
- Samsung 860Pro 256GB
[Others ]
Sony PS5 Slim 1TB + Samsung 990Pro 2TB + TCL 65Q7C
Sony PS4 slim 870QVO 1TB + Samsung QE43QN90A
Poco X6 5G 256GB/12GB
CageJ
Redaktor
Príspevky: 8037 Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov
Príspevok
od používateľa CageJ » Št 08. Sep, 2011, 22:10
posli mi spravu a pridam si Vas
wedro
Používateľ
Príspevky: 401 Dátum registrácie: Po 15. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: bardejov/KE
Príspevok
od používateľa wedro » So 14. Jan, 2012, 22:23
no idem to skusit zase, je skuskove mam volny cas, dufam ze nesu stale rady na login
CageJ
Redaktor
Príspevky: 8037 Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov
Príspevok
od používateľa CageJ » So 14. Jan, 2012, 22:43
no odvtedy co je EU-WEST a EAST tak nie
wedro
Používateľ
Príspevky: 401 Dátum registrácie: Po 15. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: bardejov/KE
Príspevok
od používateľa wedro » So 14. Jan, 2012, 23:21
CageJ napísal: no odvtedy co je EU-WEST a EAST tak nie
no prave preto som to prestal hrat lebo aj po tom splite mi nabehol login queue
CageJ
Redaktor
Príspevky: 8037 Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov
Príspevok
od používateľa CageJ » So 14. Jan, 2012, 23:23
Zalezi, ze kde si..
ale ked mozem odporucit.. prejdi na WEST...
ANONYM_a7
Príspevok
od používateľa ANONYM_a7 » Ne 15. Jan, 2012, 02:26
wedro napísal: CageJ napísal: no odvtedy co je EU-WEST a EAST tak nie
no prave preto som to prestal hrat lebo aj po tom splite mi nabehol login queue
Uz hodne davno som nic podobne nezazil. bezi to dobre svizne
LordKJ
Sponzor fóra gold
Príspevky: 8293 Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava
Príspevok
od používateľa LordKJ » Ne 15. Jan, 2012, 11:52
tak stastne si hram na East
main: 9950X + Noctua NH-D15 G2, ASUS STRIX B650E-F, Kingston 64gb DDR5 6000 CL30, 7900 GRE Nitro+, 990 Pro 4TB, ASUS STRIX Aura RGB 1000W, Fractal North XL + 4x Noctua A14x25 G2
CageJ
Redaktor
Príspevky: 8037 Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov
Príspevok
od používateľa CageJ » Ne 15. Jan, 2012, 11:59
Ja som tam nemohol vydrzat Grekov a Rusov a im s azbukou podobnych..Tak som asi pred 2-3mes prestupil.. a mam pocit, ze i pomerne kvalitnejsi je ten WEST...
zodiaq
Používateľ
Príspevky: 2290 Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta
Príspevok
od používateľa zodiaq » Ne 15. Jan, 2012, 18:30
U mna bol prechod tiez odovodneny hlavne kvoli jazykom ktore som nevedel ani precitat nie to este prelozit. Celkovo mam pocit ze na Weste je to lepsie aj ked po vianociach sa vynorilo vela noobov. Asi dostali nove PC pod stromceky.
[Homelab ] - in progress
Lenovo M80Q
i5-10500T, 16GB 2666 MT/s
- WD SN5000S 1TB
AsRock Deskmini H470
i5-10505, Themalrigh AX47 Full Copper + Noctua A9x14-HS, 16GB 2666 MT/s
- Samsung PM961 256GB
- Samsung 870EVO 250GB #1
- Samsung 870EVO 250GB #2
Lenovo V520s
i5-7400, 2x8GB 2133 MT/s
- Intel SSD 660p 256GB
Synology DS817+
Celeron J3455, 16GB 1866MT/s, Noctua NF-B9 Redux 1600
- Toshiba MG07ACA14TE 14TB
- Samsung 860Pro 256GB
[Others ]
Sony PS5 Slim 1TB + Samsung 990Pro 2TB + TCL 65Q7C
Sony PS4 slim 870QVO 1TB + Samsung QE43QN90A
Poco X6 5G 256GB/12GB
Courage_SK
Používateľ
Príspevky: 1624 Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2010, 19:52
Bydlisko: Považská Bystrica - Rozkvet
Príspevok
od používateľa Courage_SK » Ne 15. Jan, 2012, 19:05
Ak mám účet na EU Nordic & East môžem ho preniesť na EU West ?
Edit: Už som to našiel dá sa to. Píšu, že je to v obchode.
CPU AMD Phenom II X4 955@3,9GHz + Gelid Tranquillo Rev.2
MB Gigabyte GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1) GPU MSI GT 9600 512MB 700MHz@750MHz
RAM Corsair Vengeance DDR3 4GB 1600MHz CL9
PSU Coolermaster 600W SILENT Pro Mouse Logitech MX 518
Fan regulator Zalman Fan Mate 2 Wheel MOMO Racing Force Feedback
LCD Dell U2312HM