Problém s "dotykovou plošinkou"

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Simnaky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Št 29. Júl, 2010, 01:12

Problém s "dotykovou plošinkou"

Príspevok od používateľa Simnaky »

Zdravím. Mám notebook od HP (model netuším) a blbne mi na ňom dotyková plošinka. Hýbať sňou môžem aj tlačítka pod ňou mi fungujú normálne, ale keď na dotikovú plošinku kliknem nechce mi označiť ani spustiť súbor, či označiť text(nie tlačítkom pri plošinke, nefunguje dotyk priamo s plošinkou). Neviem či by sa nedali nanovo prideliť funkcie pre tlačítka v nejakých nastaveniach. Ja som sa hrabal len v nastaveniach myši v control panely a som z toho jeleň. Vopred vďaka za pomoc.
Používateľov profilový obrázok
StrikeGUNxXx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 377
Dátum registrácie: Pi 20. Feb, 2009, 16:08
Bydlisko: Čečejovce

Re: Problém s "dotykovou plošinkou"

Príspevok od používateľa StrikeGUNxXx »

Asi to bude len nejaká softwarova chybička. Skus sa este raz popozerat na tie nastvenie popripade stiahni novší driver na touchpad z oficialnej stranky HP. Neviem či som ti tým pomohol ale lepšie by bolo keby ti poradil niekto s podobným typom notebooku.Ako dlho máš ten book ? Je ešte v záruke ...pri najhoršom ho dáš na reklmačku ak si myslis ze sa oplati.
PC
MSI GeForce RTX 3060 Ti GAMING Z TRIO 8G
Asus PRIME Z490M-PLUS mATX
Intel Core i5-10400
Crucial 32GB DDR4 3600 MHz CL16 Ballistix Black RGB
Intel SSD 256 GB + ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB SSD 1TB
27" ASUS VG27WQ Gaming; 2560×1440; 1ms, 165Hz, FreeSync, G-Sync compatible; HDR

Xbox Series X
43" Philips 436M6VBPAB, 3840 × 2160, 1000cd/m2, DisplayHDR 1000, Adaptive-Sync, 4ms
Simnaky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Št 29. Júl, 2010, 01:12

Re: Problém s "dotykovou plošinkou"

Príspevok od používateľa Simnaky »

Notebook je memin, neviem čo je to za model záruka mu končí teraz niekedy. Jediné čo viem, že to bol HP pavilion 6...(niečo) a v roku 2008 stál okolo 30 000. No tak ja pozriem ešte raz tie ovládače, len s mojou angličtinou...Aj tak díky
Používateľov profilový obrázok
xcubus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 765
Dátum registrácie: St 05. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava, Staré Mesto / Orava

Re: Problém s "dotykovou plošinkou"

Príspevok od používateľa xcubus »

vidim to na preinstalovanie ovladaca na touchpad. pozri na stranke HP pod konkretnym modelom

Návrat na "Mobilné PC"