problem so sekanim hry

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Beavisak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2011, 01:22
Bydlisko: Košice

problem so sekanim hry

Príspevok od používateľa Beavisak »

ludia mam taky problem... este som nezistolval presnejsie co to moze byt ale nepaci sa mi to...... este nedavno som hral na zostave z popisu bez problemov ked som mal otvorene 3x WOW v oknach , popri tom som mal zapnuty net aj bitcomet nieco tahal... vsetko slo bez problemov......
ale teraz niekedy staci ked otvorim 2x wow a zacne hra sekat..... a clekovo je vsetko pomale.... neviem vypnut ani firefox...prsote vsetko trva nehorazne dlho..... a este dodam nestava sa to vzdy...iba niekedy....a niekedy dokonca sa mi akoby uplne zbesnel PC a este mi aj padne net neskor..... ale iba pri takom pripade a az po nejak dlhej chvili... neviete mi povedz co to moze byt ? nejak som myslel ci to nebude TEPLO ... lebo v poslednych dnoch je stranse teplu dusno... lenze pozeral som do aidy ... a procesor nemal zlu teplotu..tak isto ani graficka .... ze by ramky ?
PC : MB: h81m-p33 ... CPU: i5 4440, 3,1Ghz ... GPU: ASUS r9 270 @ 1050mhz ... RAM: 8GB corsair vengeance ... HDD: WD Black 1TB
notebook : acer aspire 5750g
Používateľov profilový obrázok
3X1T3R
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Ut 23. Aug, 2011, 22:36
Bydlisko: Veľký Kýr, Nitra, Slovensko

Re: problem so sekanim hry

Príspevok od používateľa 3X1T3R »

Môže to byť aj HDD-čkom ... Mne sa to tiež stalo a bolo to s HDD ...Mal som ho skoro zaplnené.

*Odporúčam naformátovať HDD.
Základná doska: ASRock N68-GE3 UCC
Grafická Karta: Ati Radeon 5670 1gb DDR5
Ram: 4gb
Processor: AMD Phenom II X2 550 Black Edition
unlocked 4 core (X4)
HDD: 160GB
Beavisak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2011, 01:22
Bydlisko: Košice

Re: problem so sekanim hry

Príspevok od používateľa Beavisak »

nooo to by mohlo byt dost mozne bo ich mam preplnene velmi :) skusim :) dik
PC : MB: h81m-p33 ... CPU: i5 4440, 3,1Ghz ... GPU: ASUS r9 270 @ 1050mhz ... RAM: 8GB corsair vengeance ... HDD: WD Black 1TB
notebook : acer aspire 5750g
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: problem so sekanim hry

Príspevok od používateľa newmi »

kvoli tomu hned formatovat hdd? :rolleyes: Skus najprv prebehnut PC Spybotom ci tam nemas daku haved a vycisti ho cez CCleaner (aj registre).
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Hry a problémy s nimi"