02 - problem s prerusovanim hovoru

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7988
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

02 - problem s prerusovanim hovoru

Príspevok od používateľa CageJ »

Zdravim,
uz asi dva, max tri mesiace mam isty problem. Mavam uz dlhodobo aktivovany balicek 100min do vsetkych sieti za 10€. Kredit som mal doteraz vzdy kladny. Moj problem spociva v tom, ze niekedy mavam dlhsie hovory a po istom case, presnejsie ~14min 4s dojde k preruseniu hovoru a nasledne nie je mozne telefonovat niekolko minut ci hodin (odchadzajuce hovory). Dokonca aj ked su dve po sebe iduce hovory v dlzke 14min aj nieco. Vypisuje ziadna odpoved a obsadzujuci ton. Nie je to problem smartphonu (nakolko sa to tam ani neda nastavit) ale problem sluzby, alebo servera operatora. Dodavam, ze moj kredit bol vzdy vyssi nez 1,66€. Tento mesiac som bol v zahranici a vyuzival roaming a moj kredit klesol pod 1,66€ ale nakolko tento problem bol aj s kreditom vyssim nez 1,66€ chyba je inde. Dokonca mi uz ani nechodia SMS o tom, ze som klesol pod 1,66€ a na stranke moje O2 tiez nie je uvedene, ze treba mat toto minimum. Zrejme je to zrusene. Pred dvoma dnami som mal znova dlhsi hovor, doslo k preruseniu a odvtedy nie je mozne volat. Telefon sa sprava ako keby nemal kredit, pricom ho ma a dokonca mam aj 13 - 14 nepretelefonovanych minut. Znova to iste presmerovanie, ziadna odpoved a obsadzovaci ton.
Za odpoved dakujem.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: 02 - problem s prerusovanim hovoru

Príspevok od používateľa faugusztin »

A preco sa nepytas operatora ?
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7988
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: 02 - problem s prerusovanim hovoru

Príspevok od používateľa CageJ »

pytam sa, ze ci nema niekto podobny problem ak vola dlhsie, ci to nie je operatorom nastavene.. uz som sa pytal, zatial neodpovedali, cakam na odpoved.. a zajtra sa chystam do predajne...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: 02 - problem s prerusovanim hovoru

Príspevok od používateľa faugusztin »

Zajtra ? :-)
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7988
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: 02 - problem s prerusovanim hovoru

Príspevok od používateľa CageJ »

Bol som mimo a nemal som cas, predpokladam, ze dnes nemaju otvorene...a na zakaznicku linku sa tazko dovolam :).. jedine z ineho cisla :) ..
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: 02 - problem s prerusovanim hovoru

Príspevok od používateľa faugusztin »

Myslim tym to, ze zajtra je sviatok :D . O2 by mal mat limit ~70 minut, ale tvoj limit je radovo kratsi.
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7988
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: 02 - problem s prerusovanim hovoru

Príspevok od používateľa CageJ »

perfektne a v utorok mi konci extrabalik.. domahanie sa nejakych kompenzacii ci reklamacie asi nebude mozne.. EDIT: volal som 949, technici budu riesit... Mimochodom povedali mi, ze po 3.min je limit 30min a normalne 60min ale zjavne to nejde ako ma...

Návrat na "Siete"