Modrá obrazovka BSOD - Problém

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
DajQo

Modrá obrazovka BSOD - Problém

Príspevok od používateľa DajQo »

Zdravím

Som tu nový a nenašiel som tému,kde by som vložil svoj problém,takže ak by som túto tému zle vložil vopred sa Vám ospravedlňujem.
Môj problém spočíva v tom,že pri bootovaní Windowsu mi zamrzne PC a ďalej sa nepohne. Po niekoľkých reštartoch sa PC nejako zotaví,no keď sa dostanem na plochu vyskočí mi BSOD a PC sa reštartne. Najnovšie mi už to robí aj za pokoja PC, keď sa na ňom nič nerobí. V PC je originál Windows Xp SP 3. Čo sa týka ovládačov,všetky som aktualizoval. Tento problém som mal aj pred aktualizáciou. Bol vykonaný aj Mem Test. Žiadnu závadu nezistil. Pc som dal aj do núdzového režimu,pre kontrolu systému aj registrov,no žiadne infiltrácie nič. Bios bol v defaulte,tiež mi naskakovalo BSOD a mrzol PC. Po aktualizácii Biosu sa nič nezmenilo. Skúšam všetky veci,ktoré sa dočítam na internete,no zatiaľ mi nič nepomohlo. Môžte mi poradiť čo mám ešte robiť,aby sa tento problém vyriešil ?
Ešte pridám,že PC mi bez chyby fungoval celý rok,odkedy mám nový Win.

Zostava:
Amd Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2,21 GHZ
RAM: 2 GB
HDD: Western Digital 500 GB (presnejší popis nemám)
Grafická karta: Nvidia GeForce 8500 GT
Doska : Asus M2N-X
OS: (originál zakúpený) Windows Xp Service Pack 3

Za všetky rady vám veľmi pekne Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
ares666
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Ut 06. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Prešov

Re: Modrá obrazovka BSOD - Problém

Príspevok od používateľa ares666 »

a aku chybu vypise to BSOD??
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: Modrá obrazovka BSOD - Problém

Príspevok od používateľa kramer »

sy nerobyl daky update hardweru dokupenie RAM kolko modulov tam mas napchate a ake pozri ci ti ich doska podporuje? popripade napätie a casovanie
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook

Návrat na "Hardware všeobecne"