Problem s Wifi Routerom

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
svabster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 436
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Problem s Wifi Routerom

Príspevok od používateľa svabster »

Zdravim,

Skuste mi poradiť neviem čo je za problem... som v novom podnajme a v byte je UPC telka a internet. Je tam nejaky modem alebo co to presne je a nato som sa snazil napojit wifi router podla navodu. Všetko som zapojil tak ako ma ale bez uspechu. Zapajal som 2 rozne wifi routre ale stale ten isty problem. Vsetko je vytvorene siet atd ale jednoducho ked sa napojim na router internet nechce bezat. Raz za cas mi ukaze ze aj internet ide ale ked zapnem browser realne internet nejde.
Tu som sa snazil este opravit spojenie a ukazalo mi toto... skusal som uz vsetko natavenie a neviem co dalej skuste mi prosim poradit dakujem moc...

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Problem s Wifi Routerom

Príspevok od používateľa newmi »

zaregistruj mac adresu toho routera alebo naklonuj do routera tu ktora je regnuta
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
svabster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 436
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Problem s Wifi Routerom

Príspevok od používateľa svabster »

mozem ta poprosit este napisat ako to mam spravit pretoze skusal som to nefungovalo to cize neviem ci som robil to co si napisal... mam router ASUS RT-N10 dakujme moc
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Problem s Wifi Routerom

Príspevok od používateľa newmi »

skus ci sa dostanes na adresu www.chello.sk alebo www.upc.sk
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
svabster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 436
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Problem s Wifi Routerom

Príspevok od používateľa svabster »

Raz som sa dostal a ukazalo mi kolonky na prihlasenie ale teraz nie nedostanem sa na stranky...
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1478
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Problem s Wifi Routerom

Príspevok od používateľa Sangala »

tak zadaj meno a heslo ake mas napisane na zmluve s Chellom

Návrat na "Siete"