microSDHC karta class 4, 6, alebo 10???
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13211
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: microSDHC karta class 4, 6, alebo 10???
osobne pouzivam kingstone karty uz niekolko rokov. Zatial aj moja najstarsia 6 rocna SD karta kingstone facha uplne v pohode. V samsungu pouzivam uz 3 rocnu 8GB kingstonu a stale ide bez problemov. USB kluc 512mb mam tiez od kingostonu 6 rokom a tiez stale ide. Nemozem na tu znacku povedat nic zle.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
