Problém Logitech Unifying

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
Sulin5
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 100
Dátum registrácie: Po 16. Aug, 2010, 11:43
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Problém Logitech Unifying

Príspevok od používateľa Sulin5 »

Ahojte, prosím Vás o radu.

Kúpil som si túto mišku a klávesnicu, keď ich spárujem tak vo Win7 funguje aj miška aj klávesnica. Akonáhle spustím hocijakú hru tak sa tie veci bijú. Myslím to tak že buď mi ide len miška a klávesnica skoro vôbec nereaguje, alebo klávesnica robí úplne nezmyselné veci a miška akokeby vynechávala. Keď sa vrátim do Windowsu tak to neprestane blbnúť a musím reštartnúť PCčko....

Stretol sa niekto s týmto alebo podobným problémom????
MB: ASUS M5A99X EVO R2.0, CPU: AMD Phemon X4 965 @ 3800Mhz 51°, GPU: AMD R9 280x Gaming 3G, RAM: Crucial 8GB DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical LP, Chladic: Corsair Hydro Series H70, Zdroj: Seasonic X-660 80+ Gold, Bedna: Corsair 230T Graphite Series šedá, Monitor1: 24", Monitor2: BENQ 19" FP91G+, Klavesnica: Logitec K350, Mys: Logitec Performance MX
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2249
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Problém Logitech Unifying

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Pouzivam rovnaku mys spolu s Wireless Illuminated klavesnicou uz nieco vyse roka a podobny/rovnaky problem som nemal. Predpokladam ze mas nainstalovany software od Logitech. Skus ho aktualizovat na najnovsiu verziu, prip.vypnut.

Ak mas moznost, vyskusaj obe zariadenia na inom pc.
Používateľov profilový obrázok
Sulin5
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 100
Dátum registrácie: Po 16. Aug, 2010, 11:43
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Re: Problém Logitech Unifying

Príspevok od používateľa Sulin5 »

Tak som na to prišiel :dance: a ďakujem _Mato_

Skúsil som to na Notebooku a tam to bežalo úúúúúplne bez problému :furious: tak ma to priviedlo na správnu cestu, skúsiť dať príjmač bližšie ,,na predlžovací kábel,, k miške a klávesnici, a bežííííííí to bez najmenšieho problému :rep:

Ešte raz Kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
MB: ASUS M5A99X EVO R2.0, CPU: AMD Phemon X4 965 @ 3800Mhz 51°, GPU: AMD R9 280x Gaming 3G, RAM: Crucial 8GB DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical LP, Chladic: Corsair Hydro Series H70, Zdroj: Seasonic X-660 80+ Gold, Bedna: Corsair 230T Graphite Series šedá, Monitor1: 24", Monitor2: BENQ 19" FP91G+, Klavesnica: Logitec K350, Mys: Logitec Performance MX

Návrat na "Hardware všeobecne"