Pridavanie titulkov do DVD

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Pridavanie titulkov do DVD

Príspevok od používateľa iwhy »

Mam DVD filmy ku ktorym by som potreboval pridat titulky v dalsom jazyku. Lenze titulky mam k dispozicii len vo *.srt popr. *.sub. Takze ide mi o skompilovanie takychto titulkov a naslednemu pripojeniu k DVD filmu.

Alebo ako krajnu moznost by som bral, ze v akom programe ktory prehrava DVD filmy je mozne zobrazit dodatocne titulky vyssie spomenutych formatov napr. len upravou casovania. Pouzivam PowerDVD a ten to nedokaze.

Dik za odpovede :)
Používateľov profilový obrázok
VodnikIN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Št 03. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Blawa ne

Príspevok od používateľa VodnikIN »

Mozno CloneDVD by to vedel, ale to len tak strielam. Da sa v nom totiz vybrat (pri kopirovani DVD) moznosti ktory dabing nenapalit, resp titulky a mozno by ich tam slo aj pridat. Ale ako vravim je to nepodlozeny tip ;-)
K tym prehravacom by som skusil BSPlayer ci VLC player, oba dokazu prehravat pridavne titulky k filmu. Casovanie myslim tiez.
CPU AMD Barton XP 1833MHz@2200MHz (1.7V) -> Watercooled | MB Abit NF7-SL rev.2.0, NB -> Watercooled | RAM A-Data Vitesta 2x256MB | VGA Saphire Radeon 9600XT -> Watercooled | SOUND SB Audigy 2 | HDD Hitachi 7K250 160GB + Hitachi T7K250 160GB | DVD LG 4120B DVD-RW | CASE Avance B031 + AC Fan 3| PSU Chill Inovation 400W rev.2 | MONITOR Fujitsu-Siemens P19-2
Clen Obcianskeho Zdruzenia blava.net
Používateľov profilový obrázok
Comby
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Kramáre

Príspevok od používateľa Comby »

Starsi navod na prevod titulkov vo formate SRT do formatu SUP a ich nasledne vlozenie do DVD:
http://www.dvdzone.sk/modules.php?name= ... le&sid=127
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Dik moc, jeden navod som uz medzicasom nasiel no tento je hadam este lepsi :bye:
Používateľov profilový obrázok
VodnikIN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Št 03. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Blawa ne

Príspevok od používateľa VodnikIN »

Hmm, neviem ako vam ale ja som sa uspesne preluskal cez druhy program ale na poslednej casti navodu som stroskotal. Nemam totiz ziadny m2v video subor v tych DVD files co je myslim pochopitelne ked to je DVD. To to DVD musim grabnut do ineho formatu a davat naspat ako DVD??
CPU AMD Barton XP 1833MHz@2200MHz (1.7V) -> Watercooled | MB Abit NF7-SL rev.2.0, NB -> Watercooled | RAM A-Data Vitesta 2x256MB | VGA Saphire Radeon 9600XT -> Watercooled | SOUND SB Audigy 2 | HDD Hitachi 7K250 160GB + Hitachi T7K250 160GB | DVD LG 4120B DVD-RW | CASE Avance B031 + AC Fan 3| PSU Chill Inovation 400W rev.2 | MONITOR Fujitsu-Siemens P19-2
Clen Obcianskeho Zdruzenia blava.net
Používateľov profilový obrázok
Comby
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Kramáre

Príspevok od používateľa Comby »

VodnikIN napísal:Hmm, neviem ako vam ale ja som sa uspesne preluskal cez druhy program ale na poslednej casti navodu som stroskotal. Nemam totiz ziadny m2v video subor v tych DVD files co je myslim pochopitelne ked to je DVD. To to DVD musim grabnut do ineho formatu a davat naspat ako DVD??
Ano, musis to nejak prerobit na m2v. Skus pozriet sem:
http://forum.videohelp.com/viewtopic.ph ... abreauthor

Návrat na "Programy a problémy s nimi"