Občasné zamrzanie PC pri hraní hier

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Dexik Kexik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 18. Jún, 2010, 18:04

Občasné zamrzanie PC pri hraní hier

Príspevok od používateľa Dexik Kexik »

Zdravíčko,

Neviem či píšem do správnej sekcie, no mám tu jeden všeobecný problem. Pri hraní hier sa mi občas stane že mi kompletne zamrzne pc, bez žiadnej odpovede, žiadneho reštartu. Čiže jediný spôsob je tvrdý reštart. Neviem čo to môže spôsobovať, zapojenie káblov som kontroloval už asi 100 krát, prehrievať sa určite nič neprehrieva. Ak niekto máte nápad, rád si ho vypočujem :)
CPU: Intel Core i7 980X @4,0GHz, HT//Water RAM: Dominator GT 12GB CL8 GPU: GTX580's SC SLi//Water+GTX460 MOBO: EVGA X58 Classified 4-Way SLi PSU: Corsair AX1200 SSD: OCZ RevoDrive X2 240GB HDD: 2xWD Velociraptor RAID0 600GB; WD CB 2TB OS: Win7-64bit
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Občasné zamrzanie PC pri hraní hier

Príspevok od používateľa mirjak »

ATI ovladace? Pohraj sa s downgrade...
Používateľov profilový obrázok
Dexik Kexik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 18. Jún, 2010, 18:04

Re: Občasné zamrzanie PC pri hraní hier

Príspevok od používateľa Dexik Kexik »

mirjak napísal:ATI ovladace? Pohraj sa s downgrade...
Mysliš? Žeby boli aj tie nové "znovu" na nič? Môžem to skúsiť. Spravilo mi to aj pri takej banálnej hre ako napríklad Half Life 2. Banálna myslím pre dnešný grafický hardware.
CPU: Intel Core i7 980X @4,0GHz, HT//Water RAM: Dominator GT 12GB CL8 GPU: GTX580's SC SLi//Water+GTX460 MOBO: EVGA X58 Classified 4-Way SLi PSU: Corsair AX1200 SSD: OCZ RevoDrive X2 240GB HDD: 2xWD Velociraptor RAID0 600GB; WD CB 2TB OS: Win7-64bit
Používateľov profilový obrázok
Dexik Kexik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 18. Jún, 2010, 18:04

Re: Občasné zamrzanie PC pri hraní hier

Príspevok od používateľa Dexik Kexik »

Ok, je to vyriešené, chybná grafická karta... Už zase...
CPU: Intel Core i7 980X @4,0GHz, HT//Water RAM: Dominator GT 12GB CL8 GPU: GTX580's SC SLi//Water+GTX460 MOBO: EVGA X58 Classified 4-Way SLi PSU: Corsair AX1200 SSD: OCZ RevoDrive X2 240GB HDD: 2xWD Velociraptor RAID0 600GB; WD CB 2TB OS: Win7-64bit
eldir
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: So 16. Jan, 2010, 03:15

Re: Občasné zamrzanie PC pri hraní hier

Príspevok od používateľa eldir »

Dexik Kexik napísal:Zdravíčko,

Neviem či píšem do správnej sekcie, no mám tu jeden všeobecný problem. Pri hraní hier sa mi občas stane že mi kompletne zamrzne pc, bez žiadnej odpovede, žiadneho reštartu. Čiže jediný spôsob je tvrdý reštart. Neviem čo to môže spôsobovať, zapojenie káblov som kontroloval už asi 100 krát, prehrievať sa určite nič neprehrieva. Ak niekto máte nápad, rád si ho vypočujem :)
Ahoj velmi pekne ta prosím mám tento istý problém ako aj ty už si prišiel na koren a nevieš-te poradit niekto čo bi sa s tím dalo robit lebo neni normálne ked PC len tak zamrzne.

Návrat na "Operačné Systémy"