poradte nieco ine ako imageshack..ten mam a prestal sa mi pacit..(nepamata si heslo na firefoxe a je pomaly..)..
ď
server na obrazky
- Zoltan Balaton
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 13804
- Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
- Zoltan Balaton
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 13804
- Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Re: server na obrazky
mam,nezda sa mi dobra
Re: server na obrazky
na fotogalerie pouzivam photobucket, sice je pomalsi, ale paci sa mi. Na ostatne tinypic alebo menej znamy img24.eu
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
- Zoltan Balaton
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 13804
- Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Re: server na obrazky
Ide mi hlavne o to aby som mohol uploadovat fotky na fora..
kebyze tam ma nejaka sluzba to ze dokaze urobit 640*480 pixelovy nahlad tak to by bolo ono
kebyze tam ma nejaka sluzba to ze dokaze urobit 640*480 pixelovy nahlad tak to by bolo ono

