Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
NemesiS
Používateľ
Príspevky: 1688 Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE
Príspevok
od používateľa NemesiS » St 07. Dec, 2011, 12:43
Pocnuc dnesnym dnom, do 17.12 bude kazdy den na android markete vybranych stale 10 aplikacii/hier vzdy za 10 centov.
dnes je v ponuke prvych 10, tak som si hned kupil SwiftKey X Keyboard.
http://android-developers.blogspot.com/
Nakupte, dokedy su super ceny
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
valistar
VIP
Príspevky: 6853 Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice
Príspevok
od používateľa valistar » St 07. Dec, 2011, 13:14
super, vdaka za info
Gasty.H2o
Nový používateľ
Príspevky: 17 Dátum registrácie: Ut 06. Dec, 2011, 15:57
Bydlisko: Senec
Príspevok
od používateľa Gasty.H2o » St 07. Dec, 2011, 13:35
super idem na to
Bamma_boy
Používateľ
Príspevky: 610 Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto
Príspevok
od používateľa Bamma_boy » St 07. Dec, 2011, 13:46
bomba, hneď som kúpil Asphalt a SwiftKey X.. možno sa ešte na niečo ulakomím..
Vďaka za informovanie..
HellAngel
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13211 Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice
Príspevok
od používateľa HellAngel » St 07. Dec, 2011, 14:04
jj tiez uz frcim, dnes rano som si to vsimol
kupene:
soundHound
asphalt 6
minecraft
swift key
paper camera
super akcia, kiez by dali viacej aplikaci
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
NemesiS
Používateľ
Príspevky: 1688 Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE
Príspevok
od používateľa NemesiS » St 07. Dec, 2011, 16:40
mna hry zdarma neoslovili, a soundhound nevyuzivam totalne
paper camera len na zabavu
BTW zajtra bude dalsich 10, kazdy den sa budu menit tak neplac. hadam este daco dobre najdeme
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
NemesiS
Používateľ
Príspevky: 1688 Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE
Príspevok
od používateľa NemesiS » St 07. Dec, 2011, 18:23
poniektoré som si všimol s cenou 0,1 € keď som browsoval market, no chcel som na to počkať oficiálne.
ale keď už si postol, tak som hneď nakúpil
Beautiful Widgets
Fruit Ninja
Star Chart
Flick Golf!
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
stanomx
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3614 Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice
Príspevok
od používateľa stanomx » St 07. Dec, 2011, 19:30
Rapídne som zvýšil počet nakúpených apps.... som zvedavý čo bude ďalej... (len dufam ze nie powerAMP... za ktory som zacvakal plnu sumu
)
NemesiS
Používateľ
Príspevky: 1688 Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE
Príspevok
od používateľa NemesiS » St 07. Dec, 2011, 19:37
chcel som si kúpiť Juice defender no to by bola sprostosť
10 dní vydržím, a až potom si ho spokojne kúpim, keď už nebude šanca že bude za smiešnych 10 centov
bodol by ešte nejaký pack na editáciu office dokumentov
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
HellAngel
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13211 Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice
Príspevok
od používateľa HellAngel » St 07. Dec, 2011, 19:56
no zacinaju davat app co som kupoval za plnu cenu, ale beautifull widget je super aplikacia
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
faugusztin
Moderátor
Príspevky: 15084 Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo
Príspevok
od používateľa faugusztin » St 07. Dec, 2011, 20:09
BW je na GetJar zadarmo, takze asi tak
.
HellAngel
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13211 Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice
Príspevok
od používateľa HellAngel » St 07. Dec, 2011, 21:53
co to je za stranku? tam je snad vsetko zdarma
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
faugusztin
Moderátor
Príspevky: 15084 Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo
Príspevok
od používateľa faugusztin » St 07. Dec, 2011, 21:54
jcdenton12
Používateľ
Príspevky: 2236 Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice
Príspevok
od používateľa jcdenton12 » St 07. Dec, 2011, 22:10
ja som nakupil Sketchbook mobile
inac kedy sa menia tie aplikacie?
lebo doobeda tam boli ine ako su teraz vecer
ak by sa nasiel dajaky SCP klient, bol by som nadseny
...