ADSL HEEEEEELP

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
tenrums

ADSL HEEEEEELP

Príspevok od používateľa tenrums »

Prosim pomoc

zakupil som DSL pripojenie cez Telekom. Modem Vigor 318 firmy Dry Tek.
Po pouziti instalacnej diskety sa mi na monitore mali zjavit dveikony : Control panel a Dial Up.
Dial up sa neobjavil - takzemam nainstalovany modem a nie pripojenie - neviem sa pripojit. Pri instalovani mi dalo hlasku ze rundll32.exe neodpoveda a musel som dat Cancel - potom sa instalacia dokoncila - ale ako hovorim bez pripojenia.
Pripojenie sa neda nainstalovat ani klasickym postupom ako existuje vo Windows XP.
Dokonca nepomohlo ani oprava Windowsu pomocou instalacneho CD.

co robit?
Používateľov profilový obrázok
peco2
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 123
Dátum registrácie: So 20. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Hlohovec

Príspevok od používateľa peco2 »

Kamarat ma tento isty modem a vsetko ide v pohode. Tie ikony by mali byt tusim 3, ale ani jednu z nich nepouziva.
Pripojenie som mu nastavil klasicky cez IE->vlastnosti->pripojenia.
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Príspevok od používateľa Hrochy »

tenrums
Ak ti to pojde, tak potom napis aku mas rychlost pripojenia a ako ti to relane rychlo ide... samozrejme nezabudni na agregaciu... lebo aj ja rozmyslam na 256FLAT, ale stale pocujem na to protichodne nazory. Jeden hovori ze to ide okolo 1kB a dalsi ze skoro naplno..... odpis sem potom, ak sa ti to podari rozbehat..
Spoiler: ukázať
Používateľov profilový obrázok
FreemanD
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Po 31. Máj, 2004, 14:00

Re: ADSL HEEEEEELP

Príspevok od používateľa FreemanD »

tenrums napísal:Prosim pomoc

zakupil som DSL pripojenie cez Telekom. Modem Vigor 318 firmy Dry Tek.
Po pouziti instalacnej diskety sa mi na monitore mali zjavit dveikony : Control panel a Dial Up.
Dial up sa neobjavil - takzemam nainstalovany modem a nie pripojenie - neviem sa pripojit. Pri instalovani mi dalo hlasku ze rundll32.exe neodpoveda a musel som dat Cancel - potom sa instalacia dokoncila - ale ako hovorim bez pripojenia.
Pripojenie sa neda nainstalovat ani klasickym postupom ako existuje vo Windows XP.
Dokonca nepomohlo ani oprava Windowsu pomocou instalacneho CD.

co robit?
Volaj na 0800 123456 - teda na help linku ST (volanie na toto cislo je zadarmo). Platis tak mas narok na konzultaciu.
tenrums

pre FreemanD

Príspevok od používateľa tenrums »

To cislo je na nic - neporadia si s nicim co nie je standartne...
Odkazali ma na linku kde sedi technik - samozrejme ze spoplatnena asi 12 SK/min.
To som neriskoval - pretelefonujem mailand a nakoniec to mozno aj tak nepomoze
Používateľov profilový obrázok
MATIUS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: So 22. Máj, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa MATIUS »

Zavolaj na 0800 123 777 to je bezplatne cislo, kde ti poradia.
Používateľov profilový obrázok
diablik87
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: KOSICE

Príspevok od používateľa diablik87 »

cafes osobne tiez mam tento hardware........take iste (flatko256kbps a stale mi ide na 335-370 :lol: kbps ale len preto ze mam jedinu pripojku na ulici....)inak zaklad je mat vypnute tu blbost vo winshite tu podporu iba certifikovanych ovladacov...(nie opytat sa na install) ale uplne vypnut...potom by to malo ist nainstalovat uplne v poho.......mal som podobny problem akurat ze mne nesli ovladace nainstalovat vobec.-.....a nepomohol mi nikto z infolinky....iba nahoda :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
taze asi tak

Návrat na "Programy a problémy s nimi"