ram do notebooku

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

ram do notebooku

Príspevok od používateľa kami_sama »

chcel by som prikupit do mojho notebooku (vid. dole) 256 MB ram. A teraz si neviem rozhodnut....

Notebook bola kupena v roku 2004, v decembri v Libre. Cize zaruka este teoreticky je platna par mesiacov, ale bohvie, ci by sa to v nudzi podarilo uplatnit... Ked otvorim notebook, tak stracam zaruku. Chcel by som kupit & pridat ramku, ale notas potrebujem (kvoli skole).

Podla vas co by som mal robit???
1. otvorit notebook a dam tat ram po svojom.
2. zobrat notas do autorizovaneho servisu, nechat tam notas a ramku, a cakat, kym mi to spravia, a dovtedy nechat, aby ma zo skoly vyhodili...

Btw.: ma neaky vyznam pockat konec zarucneho obdobia? (sa mi do decembra nechce cakat...).
Používateľov profilový obrázok
mirke
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 492
Dátum registrácie: Po 13. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa mirke »

Pokial viem tak prikupenie ram do notebooku nema absolutne ziaden vpyv na zaruku, staci ti odsrubovat kryt a zalozit ju tam (inac by som sa na tvojom mieste este dohodol s predajcom tej ram na vrateni alebo vymene, ak by ti ju nahodov notebook zezobral)

Inac libra vypisala uz dost davno konkurz, tak neviem jak to tam bude so zarukami.
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

ved to. ze oni mali na stranke, ze zaruka neaka je, ale neak obmedzena..... neviem presne. a ked som pisal mail do autorisovaneho servisu, ze teraz ako a co, tak sa na mna vykaslali. odvtedy cakam na odpoved.=:(

a ze ked dokupis ramku, tak treba doniest notebook do servisu, aby tam dali, inac, ked to urobis ty, tak mas po zaruke....

Návrat na "Mobilné PC"