Vypraté USB
Vypraté USB
Stalo sa, že som si nechal USBčko v kapse a vypral ho, teraz sa suší. Mohlo by to prežiť?
We'll bang, ok?
- STENLY
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 10908
- Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
- Bydlisko: RK (34)
Re: Vypraté USB
mohlo
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Re: Vypraté USB
Prežije pokiaľ ho poriadne vysušíš
keď nepôjde, skúsiť rozobrať a prečistiť spoje 
Spoiler: ukázať
-
shajek
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4796
- Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
- Bydlisko: Pravenec
Re: Vypraté USB
Hlavne keď ho budeš rozoberať, tak ho umi v liehu ! Vieš v akých sračkách si ho pral ? (prací prášok, aviváž)
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Vypraté USB
je to 50/50 ak bolo vnutro moc vyprane tak ani moc nie ale ak len tak light mohlo to prezit 
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
-
shajek
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4796
- Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
- Bydlisko: Pravenec
Re: Vypraté USB
Mu natieklo do pavuka že ?
Alebo to mal v práčke zapojené v USB ?
... Pokiaľ tam nebola niekde statická elektrina tak nič by sa nemalo stať. Ale hlavne to umi v tom liehu ako som ti vravel ...
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
-
shajek
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4796
- Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
- Bydlisko: Pravenec
Re: Vypraté USB
tak ako si dopadol ?
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
-
Mimiik
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 3037
- Dátum registrácie: St 25. Jan, 2012, 21:07
- Bydlisko: Kežmarok- Ľubica
Re: Vypraté USB
Neni trosku skoro pytat sa ako dopadol? Sam to asi este nevie
ja ked som si vypral svoje tak som ho tyzden susil keby nieco pre istotu
Zbytocna praca susit susicom na vlasy. Minat elektriku, este aj strata casu. Samo sa to urobi bez namahy podla mna
Zbytocna praca susit susicom na vlasy. Minat elektriku, este aj strata casu. Samo sa to urobi bez namahy podla mna
Naposledy upravil/-a Mimiik v Po 13. Feb, 2012, 12:44, upravené celkom 1 krát.
Intel i5 4670k 4.6ghz 1.22V, Corsair h100i, Asus Maximus VI Hero, Kingston Hyperx predator 2*4gb 2400mhz cl11 XMP, Kingston HyperX 3k SSD, ST Barracuda 2TB (ST2000DM001), Asus GTX670 DCUII 1307boost/7100 1.2V,Corsair HX650, NZXT Phantom 630, repro: Logitech Z-5500, PSP 3004 black nejaky FHD Asus 22" :D
Hero 4670k validator
Hero 4670k validator
- plavuskin
- Nový používateľ

- Príspevky: 107
- Dátum registrácie: Št 29. Dec, 2011, 22:17
- Bydlisko: Banská Bystrica
Re: Vypraté USB
Mne sa to stalo s jednym USBckom asi 3x a prezilo to (dokonca som si to 2x vsimol az potom ked som isiel zehlit). Bol to stary 2GB Kingston. Este ho aj do dnes pouzivam 
Spoiler: ukázať
Re: Vypraté USB
priatelka vcera jedno akurat oprala, dal som ho susit a uvidim.
myPC CPU:AMD Ryzen 7 5700X3D, MB:Gigabyte B550M K, RAM:32GB G.SKILL DDR4 3200 MHz CL16, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
- Tom95
- Používateľ

- Príspevky: 209
- Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2011, 20:54
- Bydlisko: Čaradice (Zlaté Moravce)
Re: Vypraté USB
Zdravím. Mne matka vyprala toto http://content.hwigroup.net/images/prod ... usb_30.jpg Neviete mi poradiť ako to vysušuť resp ako ho rozobrať bo v tej gume je to asi zaliate alebo čo
...Nemali ste ho nikto náhodou už rozobraté?
Spoiler: ukázať
- kovinator
- Používateľ

- Príspevky: 1985
- Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
- Bydlisko: Bratislava
Re: Vypraté USB
skus ho vysusit najskor s tym obalom, nechaj ho tyzden na neakom suchom mieste ak nepojde stale tak proste skus neako tu gumu roztrhat
Spoiler: ukázať


