Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality...

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa Papek »

No zeby som mohol na iTunes povedat pekneho slova... Nieje to az taka katastrofa, ked som sa s tym trochu zzil, ale aj tak sa mi nepaci. Nefunguje tam automaticky update kniznic (narozdiel od WMP, ktory mi prida nove veci ihned pri starte a priebezne pocas chodu), niekedy sa to len tak zakusne a neotvori iTunes Store. Niekedy nefunguje WiFi sync s iPhonom, treba to vypnut/zapnut atd. A nehovorim o uzasnej firemnej politike, kde som nuteny fungovat s jednym PC napevno, pretoze hudbu, serialy a filmy synchronizuje iba s jednym PC a akonahle ho dam synchronizovat v praci, tak mi to vsetko zmaze. Dalej je tam nedoriesena sprava obrazkov, obcas nefungujuca synchronizacia kontaktov do Outlooku, po novom obnovenie zo zalohy znamena obnovu kontaktov, obrazkov, mailov atd, ale nie aplikacii. Tie si musim po restore zo zalohy vsetky rucne postahovat. Este je iTunes taky uzasny? Ja myslim, ze nie. Chybajuci mass storage nepovazujem s odstupom casu za minus, je to len ine fungovanie systemu ako sme boli doteraz zvyknuti.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7972
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa CageJ »

Papek napísal:A nehovorim o uzasnej firemnej politike, kde som nuteny fungovat s jednym PC napevno, pretoze hudbu, serialy a filmy synchronizuje iba s jednym PC a akonahle ho dam synchronizovat v praci, tak mi to vsetko zmaze.
Jo,jo.. toto je strasna hovadina..

EDIT: http://pc.zoznam.sk/novinka/microsoft-z ... dows-phone zaujimave...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa Snake »

Obrázok

a PenTile je no, divny, aspon premna teda, prepaleny shit, ale v noci to je dobre, pri soferovani to tak nepali oci ked je to na automatike :D





.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6649
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa M1ch4l »

to tie pasiky co tam su, to je efekt PenTile?
Ja som si naozaj teda nevsimol velmi pri skusani....zajtra sa na to este pozrem, potrebujem do Tesca :D

Tak som tam dnes bol a PenTile je v pohode. Pozeral som na to velmi zblizka, to uz bolo trosku vidno, ale inak to vidno nie je. Mozno som ale poloslepy no nemyslim si.

Este mam ale otazku...ako funguje marketplace a su vsetky aplikacie dostupne globalne alebo je to nejako regionalne rozdelene?
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa Snake »

su regionalne rozdelene samozrejme, developer vie určiť kde to bude dostupné, preto mám US účet, narozdiel od zeleného nepodarku, sa ti ale nezobrazia apps ktoré nie sú v tvojom regione dostupné.





.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa faugusztin »

Snake napísal:su regionalne rozdelene samozrejme, developer vie určiť kde to bude dostupné, preto mám US účet, narozdiel od zeleného nepodarku, sa ti ale nezobrazia apps ktoré nie sú v tvojom regione dostupné.
Nic v zlom, ale na "zelenom nepodarku" sa ti tiez nezobrazia priamo v telefone aplikacie, ktore nie su v tvojom regione dostupne. Jedine miesto, kde sa ti zobrazuju je webovy nahlad na https://market.android.com.
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa Jeremi »

Ahojte chalani mam menši problem moje windows live (@hotmail.com) konto mi s ničoho nič nechce v telefone fungovat. :(
Robil som reset telefonu a po resete mi heslo ktore pred tym bez problemu bezalo neprihlasi. Podla telefonu je mail alebo heslo nespravne zadane. Na PC sa s tymto heslom a mailom na hotmail pripadne marketplace normalne prihlasim.

Viete mi poradit v com moze byt problem?
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
ANONYM_a7

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

uff no jedine taka prkotina ako shift, y/z vymena atd... inak by to samozrejme mohlo fungovat. Pripojenie na net fici bez problemu?
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa Jeremi »

no skusal som sa prihlasit na ine live konto a na ine sa prihlasim SHIFT zy som kontroloval viac krat :(

napada ma este jedna vec vcera pred resetom som na hotmail zmenil prihlasovacie heslo (mal som ho pomerne jednoduche) potom nasledoval reset a uz ma nechce prihlasit moze byt tu problem?
Skusal som sa prihlasit samozrejme aj s tym starim heslom ale tiez to nejde.

EDIT: skusal som sa teraz prihlasit na zune http://www.zune.net a tam je uvedené ze stranka nieje k dispozicii je mozne ze celý problem je u MS?

EDIT2: predpokladam ze som niečo dorobil s kontom pri zmene toho hesla ine live.id mi funguje ale na toto (na ktorom mam všetky maile) nejde. Zune.net sa mi prihlasi na ine konto tiez a na nove to napise ze stranka nieje k dispozicii napada niekoho co som mohol nastavit ze to nejde?

EDIT3: vyriesene :) bola to taka hlupost pri zmene hesla moze byt dlzka max 16 znakov co som si nevsimol a zadaval som vzdy cele heslo ktore bolo dlksie takze logicky to uvadzalo ze mam nespravne heslo
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
Používateľov profilový obrázok
1500evri
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2012, 23:25
Bydlisko: Handlová

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa 1500evri »

Zdravim, tak sa tu pridam ku vam kedze mam tiez telefon s WP7 :)

Tak by ma zaujmalo, kolko vam vydrzi telefon ? mne sa podaril moj osobny rekord:
Obrázok
PC: Nič s čím sa oplatí chváliť... :-D Klavesnica: Razer Lycosa Myš: Razer Diamondback 3G
Podlozka: Razer Goliathus Sluchadla: SteelSeries Siberia V2 Volant: Logitech G25
Smartphone: Nokia Lumia 820 a k nej Logitech mini Boombox (dikec PC.sk ! )
LAN Párty nick / nick v hrách: MiRo
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa lacika »

+- 2 a pol dna?
ja mu nedam pokoj, tak vzdy iba 1-1,5 dna
ANONYM_a7

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Den max dva :) - nakladam mu neustale :D
Používateľov profilový obrázok
sweet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa sweet »

- pri mojom normalnom pouzivani cca 2 dni
- ale da sa vybit aj za par hodin :-)
CPU: Intel C2D E8200 2,66@3GHz Cooling: Intel Box MB: ASUS P5G41T-M LX V2 HDD: WD 160GB 7200ot SATA RAM: Kingston HyperX Blue 4GB DDR3 VGA: ASUS GTX 280 1GB DVDRAM: Toshiba-Samsung SH-S202 SOUND: 5.1 LCD: Benq FP91G+ PSU: Fortron BS II 500W
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa Snake »

deň :D





.
Používateľov profilový obrázok
1500evri
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2012, 23:25
Bydlisko: Handlová

Re: Windows® Phone 7.5 - Skúsenosti, rady, problémy,aktualit

Príspevok od používateľa 1500evri »

No ja vecsinou nabijam kazdu noc lebo v skole ho vzdy vybijem :-D no tamtych 5 dni to som ho len tak pouzival na obcasne hovory inak len lezal na stole a zrazu kukam ze wtf ved to uz je 5 dni :-D
PC: Nič s čím sa oplatí chváliť... :-D Klavesnica: Razer Lycosa Myš: Razer Diamondback 3G
Podlozka: Razer Goliathus Sluchadla: SteelSeries Siberia V2 Volant: Logitech G25
Smartphone: Nokia Lumia 820 a k nej Logitech mini Boombox (dikec PC.sk ! )
LAN Párty nick / nick v hrách: MiRo

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"