Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Tomco85
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1540
Dátum registrácie: St 28. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Žilina

Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa Tomco85 »

Takze debata o vsetkom...., riesil sa tu uz aj smrad z huby, tak chcem poznat vase nazory na toto :)
Zijem s priatelkou takmer 2 roky ( s jednym rozchodom :D... ale sak to je klasika v dnesnej dobe, kamarat sa s jednou rozisiel myslim 7 x a su spolu zas) u mna doma a sem tam chce ist na diskoteku vraj s kolegami z prace. ( vraj su to haluzaci :D )
Mna uz diskoteky nebavia, tiahne mi na 28 a uz je to pre mna prezitok. Ona ma 22.
Ja si radsej v klude zahram Diablo III betu...

Je to normalne, ze priatelky pustate na diskoteky s kolegami z prace ? Alebo som len prehnane ziarlivy? :D
Kebyze ide s babami to berem ako normalnu vec.... ale viem aky sme my chlapi... proste mat kamaratstvo len tak s peknou babou to asi nejde ci hej?
Kazdopadne keby som mal ist ja s niakou babou viem na 10000000%, ze by bola hadka.

Toz ako to riesite vy ? :)
Papagaj#2656

CPU: Core i7 3960X @ 4700Mhz + EK-Supreme HF Motherboard: Asus Rampage IV Formula X79 Ram: G.Skill RipjawsZ 4x4096MB DDR3 2133 9-11-10-28 VGA: EVGA GTX 980 Superclocked ACX 2.0 SLI Audio: Asus Xonar Essence STX + Magnat Quantum 557 5.1/Onkyo TX-SR608 HDD: SSD Crucial M4 256GB PSU: Seasonic SS-1000XP Platinum Keyboard: Corsair Vengeance K70 Black Mouse: Razer Imperator + ROCCAT Hiro 3D Screen: ASUS ROG SWIFT PG278Q Case: Corsair Obsidian 800D OS: Win 7 Ultimate 64bit
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Je to len o dovere. Ak ju poznas dobre a veris jej (a je to vzajomne), tak nevidim dovod ju nepustit a je jedno s kym :)
Aspon si v klude zahrame, ze? :D
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa Toman »

- len sa premoz a chod s nou!!!!
- pekna 22 na diskoteke, sama..... vies ako to topadne..... A NAOZAJ TO TAK DOPADNE!!!!!

T. :-)
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa Gudas »

V pohode ju "pustím", keď treba aj zasponzorujem :)
Keď viem že by kktiny nerobila, tak sa to dá... A keby aj, som toho názoru, že ženy jednoducho potrebujú sem-tam cítiť obdiv aj od iných mužov. Že by mi zdrhla sa po šiestich rokoch nebojím :D

Furt lepšie chlapov za kamarátov ako dáke pojašené ženské :D
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa Sangala »

Sorry ale veta ze :
Ja si radsej v klude zahram Diablo III betu...
ma uplne rozsekala :hysterical: :D
... aby som nebol OT ... doveruj ale preveruj :) ale podla rokov to nevyzera na pipku co chodi za kazdym druhym chalanom... a ak ta ma vazne rada tak nevidim dovod ju nepustit obcas von s kolegami ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa HellAngel »

skus to otocit. ty by si chcel ist von s koleginami z prace. A normalne by som jej asi tuto otazku polozil nech mi na nu odpovie len tak zo srandy :D
ale v principe. Ak chces niekoho podje*bat nemusis chodit na diskoteky. Myslim ze vacsi pruser by bol, kbey s tebou prestala travit cas a dajme tomu byt dlhsie v praci.
Ale ja byt tebou by som na tu diskoteku s nou siel. nie koli kontrole, ale proste sa s nou isiel zabavit. Nie mrvit diablo ale tvenovat ten cas jej. Kludne nech tam aj podskakuje aj hen motakmi z prace.
a este ked to zebriem takto : Diablo vs zenska. vyberies si radsej diablo, tak v pripade rozchodu neviem ci bude na vine len ona :red:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
MaxPayne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1805
Dátum registrácie: Št 09. Júl, 2009, 23:14
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa MaxPayne »

podla mna ti tym chcela aj naznacit ci sa k tej veci postavis ako chlap alebo dieta,pretoze v prvom rade pytat si tu rady a nevies si to vyriesit sam je ,no neviem ci tu rozoberat sukromny zivot je spravne a celkovo na webe. A hrajkat sa hry radsej ako ist s priatelkou hm,ona ma 22r ale viac rozumu zrejme nic v zlom,ale pozri sa sem tam z okna,nieje to len ist do prace a potom sa doma hrat.
Spoiler: ukázať
Desktop PC
MB: MSI Z97S SLI Krait Edition
CPU: Intel Core i7 4770K @ OC 4,4 GHz - 1,23V (real 1,25V)
Cooler: Noctua NH-D15
GPU: GAINWARD GeForce GTX 1070 Phoenix @ OC 2062/9500
RAM: Kingston Savage 2x8GB KIT DDR3 1600MHz CL9
SSD/HDD: Samsung 850 EVO 250GB + Samsung 850 EVO 500GB + Ext. WD 2.5" 750GB
Sound: HiFime Sabre 9018 USB DAC + Swissonic ASM7
PSU: Super Flower SF-550P14PE Golden King
Monitor: Philips BDM4350UC
Case: Fractal Define R4 Noctua Edition (5x Noctua NF-A14 FLX + 1x Noctua NF-A14 PWM)
Mouse: A4tech Bloody R7
Keyboard: Logitech G15 v1
Gamepad: Xbox One
OS: Windows 10 Pro SK 64-bit
Používateľov profilový obrázok
643
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1210
Dátum registrácie: Št 15. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa 643 »

Ak ta vola s nou, tak ic s nou, nemusis dancovat... das nejaku fajnu tequilu a bude pohoda... pravdu povediac, tiez sa tam v poslednej dobe citim skor ako dozor :D, ale ako vravim alkohol to poriesi ..., pripadne urcite mate spolocnych kamaratov, alebo take nieco, tak zober aj ich a budes si mat s kym pokecat... najhorsie co sa ti moze stat je to, ze bude chciet s tebou dancovat... neprezijes?
A co sa tyka hrania vs. zena... no co tak raz pojdes s nou, raz nie... ako sa uz pisalo, ked ta chce podjebat, tak ta podjebe aj v robote cestou na WC :D, ale s tym sa neda zit, takze jedine dovera, je to este mlada zaba, takze tie diskoteky si chce uzit, ked pride deco, tak si ich uz moc neuzije :)
PS: pripadne ju dobre vytr*kaj pred diskotekou a bude o trosku vacsia istota :D
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa glirpi »

keby sa mi chcelo, napisal by som svoj pribeh.. ale ak by som to skrtail tak napisem:

vsetkeho vela skodi.. (samozrejme plati ako pre nu a jej disko a pre teba a hranie sa)

ak by si s nou liezol vsade a stale, zacne jej to vadit..
ak s nou nebudes chodit nikde, zacne jej to vadit tiez..
oba cesty vedu kazdy vieme ze kam.

preto je lepsie aj v tomto smere byt niekde v strede. sem tam s nou ist, sem tam ju pustit, sem tam aj ty vypadnut bez nej s kamosmi/kamoskami.

a naozaj viem uplne presne o com pisem mam uz 7 rocny vztah, zatial bez jedineho rozchodu.
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa newmi »

to mas dobre, mna moja nechce bravat aj ked by som chcel. Aj ked ony vraj maju len babske jazdy ..... baby stare, na 30 im pomaly tiahne a po diskach sa budu vlacit :E :laugh:
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa Papek »

Tak to je o dovere, ked ta zenska chce pod*ebat, tak to urobi a mozes si ju aj doma zamknut do spajze. Zase trochu ziarlivosti nezaskodi, aspon o sebe viete, ze vam jednemu na druhom zalezi.
Tomco85 napísal:Mna uz diskoteky nebavia, tiahne mi na 28 a uz je to pre mna prezitok. Ona ma 22.
Poznam zopar ludi, co im tiahne na tridsiatku a maju k tomu rovnaky postoj. A potom su nasrati, ked ich nazyvam family guymi. Len pekne z casu na cas dvihni prdel a zbehni za mladymi, nech neskoncis ako stary mrzuty paprda, co je cele dni doma a nikam nechodi.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa killswitch »

ja by som sa s nou na tvojom mieste rozisiel. vztah bez dovery je o hovne. :)

navyse kazdy vo vztahu potrebuje aj nejaku psychohygienu a travit cas aj s niekym inym nez partnerom sem tam. takze si myslim, ze toto by malo byt uplne normalne, ze moze ist s kym chce a kam chce. ak si tam niekoho narazi, tak bud len rad. radsej nech sa to stane skor nez neskor, kedy to uz mozu napriklad komplikovat deti, spolocny majetok a podobne zalezitosti.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa Scorp »

Tomco85 napísal: Mna uz diskoteky nebavia, tiahne mi na 28 a uz je to pre mna prezitok. Ona ma 22.
Ja si radsej v klude zahram Diablo III betu...
vajco .))
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Nepocuvaj ich, nech si ide...nie je nad to si v klude bez akehokolvek breptania zamastit nejaku fajnu hru :rofl:
Aj tak tie zasmradene diskoteky su plne nadrbanych faganov...ono je pravda, ze je to este zabka, no ty musis vediet, kedze ju poznas.
Ako sa pise vyssie, ked si chce suchnut, tak to urobi aj v robote na zachode...popripade v sefovej kancelarii :laugh:

BTW: k tomu rozchadzaniu, tak ja sa drzim porekadla "Do rovnakej vody dva krat nevkrocis"(ale obcas omocit nohy, to ano :D )... z mojich skusenosti to proste dlhodobo nefunguje.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6873
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Priatelka chce ist na diskoteku, ja nie ...

Príspevok od používateľa stefan222 »

som rad ze ti omja tema dodala gule :D
moja je fararka a miluje tancovat. pohode ju pusti, a vobec to neries. a kludne si zahraj, ide o to aby si caja uvedomila s kym chce byt a ked bude chciet byt s tebou,edie a poslusne pride spet. ked tam nechces ist,ani nechod. ja tiez enmusim a v "dectve" som sa tam nachodil a nasedel :hysterical:
vezmi celu bandu niekde na pizzu, dedinsku slavnost, jarmok, a uvidis. mozno len vela hras a caja sa pri tebe nudi a tam zacina dost problem kamo,
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Debata o všetkom"