new iphone 4S

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12300
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

miso2911 napísal: ios ma najlepsie aplikacie a celkovo itunes store je ovela lepsi ako android market...ok kaslite na to
lol :facepalm:
z par ludi by mal Jobs radost :rolleyes:
NB: Asus ROG Strix G16
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa CageJ »

co uz..
najhorsie je, ze uz je i vela a-oveciek nielen i - oveciek...
Lebo kupovat Android s 2-jadrovym smartphonom... a pritom update na ICS nie/nebol zaruceny :D ...
mozem si tam s tym s prepacenim :wallbash:
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12300
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak je jasne ze tie 2 jadra je marketing. ale ICS ist nebude problem nahrat custom cestou :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa Snake »

Ja neviem čo sa mu rehocete, App store má:
1) Najväčší počet aplikácií
2) Je najrozšírenejší na svete
3) Z pohľadu developera je vývoj pre iOS super, lebo fragmentácia zariadení neexistuje (čo sa u nanuku nedá povedať hejže)

A skľudnime trošku hormón, lebo ak to tu vyústi do nadávok a podobne, bude sa rozdávať ovocie, berte to ako výstrahu.





.
m@R3k
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: St 17. Sep, 2008, 15:44

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa m@R3k »

Xenon napísal: BTW Na program Podľa seba 3 (20€/mesiac) stojí XE 399 € a iPhone 4S 419€ ... cca tých 100 € navyše
Clovece dost mimo, sam napises, ze je rozdiel 20 euro a v tom istom prispevku je to zrazu 100 € navyse.
Xenon napísal: iPhone ma smiešny 800 MHz procesor ... Mne ako koncovému zákazníkovi môže byť jedno, čo tam je, keď je to rovnako rýchle a vydrží to ísť na batériu rovnako.
Ked je ti to teda tak jedno tak preco riesis, ze ma iPhone "len" 800 MHz ked je rovnako rychly?

A tych 20 euro navyse zaplatis napr. za vacsiu pamat +12 GB, lepsi display s vacsim rozlisenim na mensej ploche (IPS vs. LCD), konstrukcia, fotak ...
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa Xenon »

m@R3k napísal:Clovece dost mimo, sam napises, ze je rozdiel 20 euro a v tom istom prispevku je to zrazu 100 € navyse.
Veď áno, rozdiel 20 € je pri paušále a blokovanom iPhone. Ja nemám rád praktiky telekomu a nemám rád blokované telefóny. A telefóny výhradne kupujem tam, kde ja chcem. Pri neblokovaných telefónoch v normálnom obchode je rozdiel aj 100 €. :-)

Takže žiadne mimo, si myslím.
m@R3k napísal: A tych 20 euro navyse zaplatis napr. za vacsiu pamat +12 GB, lepsi display s vacsim rozlisenim na mensej ploche (IPS vs. LCD), konstrukcia, fotak ...
XE má v balení 16 GB pamäťovku, nemám 80 rokov, aby som musel na displej pozerať z 10 cm (aj keď súhlasím, displej je jemný, ale z 35 cm rozdiel nevidím) a foťák má rovnaký ako iPhone, tá slávna clona 2.4 je len trápny marketingový ťah. Ja môžem mať clonu aj 1.7 a je mi to naprd, keď mám objektív veľkosti guličkového pera, cez ktorý neviem dostať dostatok svetla. A nezdá sa mi, žeby malo XE nejakú zlú koštrukciu. Ale ako vravím, sám mám iPhone 4S, len si myslím, že ľudia z vecí, na ktorých je jablko, robia dokonalé výrobky a pritom sú to rovnaké "šmejdy" ako modely ostatných výrobcov. :)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
Používateľov profilový obrázok
Yurij
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 20. Feb, 2012, 19:13

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa Yurij »

Ako ste mohli citat v milionoch blogov , Iphone 5 mal mat vecsi display , mal byt tensi , a milion dodatkov.Ale Apple si asi zmyslelo ze radsej urobi Iphone 4S , preto , aby ked bude Iphone 5 mal rovno milion vylepseni + urobil vo svete "bombasticku revoluciu" :D .Ja osobne vlastnim Iphone 4 , a upgrade na 4S sa mi momentalne neoplati.Mal som osobnu moznost vyskusat 4S , a ma to lepsi chod hier , ale to neni hned dovod preco vyhadzovat 700€ za novy Iphone.Radsej si pockam na Iphone 5/5S.Ten kdo upgraduje z Iphone 3GS , tomu sa to oplati, pretoze medzi 3GS a 4S je velky rozdiel , ale medzi 4 a 4S neni (skoro) ziadny rozdiel.Iphone 4S ma oproti 4 nasledovne vylepsenia:
Rychlejsi ( dvojjadrovi ) procak
Lepsi graficky cip
Lepsi fotak ( viac MPX ) + vecsia kvalita videi ( 1080hp , Iphone 4 "len" 720hp )
Vyriesene problemy s antenou
Siri
atd.
PC:AMD Phenom X4 955 BE 3.20GHZ | 8Gb RAM 1333MHZ CL9| Gigabyte GTX560 Ti 1Gb Over Clock | MSI 770-C45 |Corsair CX600W V2| 750Gb HDD | 32Gb SSD | Windows 7 : Ultimate 64Bit <
Display: Samsung SyncMaster 2333HD
Keyboard:Logiech Media Keyboard 600
Mouse:Speed-Link Styx Gaming Mouse
Mobile:Apple Iphone 4 16Gb Black
Vždy čin dobro.Niektorých ludí to poteší , a druhých ohromí.
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa Xenon »

Ja som prechádzal z Nokie N81 8GB na iPhone 4S. Takže ja som si na nejaký iPhone 5 nemusel počkať. :-)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7687
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa newmi »

dneska som vyfasoval v robote iPhone 4S a je mi do breku. Zlaty Android. Na tomto bazmeku furt chcu za daco platit. Ani len mp3 ako zvonenie si clovek nemoze dat. :rolleyes: Boa, co sa vam na tom paci? Akoze hej, telefonovat, pisat a emailovat sa da z toho paradne. Ale to sa da aj z mobilu za 100€. Btw, bez apple ID asi toho moc neporiesim, co? Moc sa mi nechce registrovat, este aj adresu tam davat. wtf?

EDIT: loool prave mi zamrzol app store :D
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6218
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa icefire »

Zvonenia sa daju pridavat velmi lahko. Co keby si zapojil pre zmenu aj svoju sivu koru? A co cakas asi tak bez registracie? Vsak to je alfa-omega iOS a aj mnohe ine systemy to maju. Navyse je to zadarmo a bud rad, ze si to vyfasoval z praci, aspon to mas zadara, vela ludi za to vysoli nemale peniaze.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa Snake »

Kto chce psa biť, palicu si nájde :-)





.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7687
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa newmi »

sak daju, cez podcast..... Ok, registracia ale na kieho dasa to chce moju adresu? Nechcem nic kupovat, ked tak iba free apps stahovat. Mam dilemu ci sa regnut abo nie. Kebyze to mam sukromny, tak ok ale vzhladom na to, ze to je firemny...no neviem.

No a ved prave to, ze to stoji nemale peniaze ale ..... tak je to pekne :laugh: ...mozno po par dnoch tomu pridem na chut.

snake, cit ani pisk, povodne som chcel daco s WP7 ale tie nedali do akcie :D

jo, asi som zhyckany zo starsich nokii, kde sa dalo vsetko aj cez bluetooth posielat, aj zvonenia vsakovake nastavovat. Holt vyvoj v niektorych aspektoch ide akosi dozadu.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12300
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

:laugh: ono je tazko prejist z androida na apple, hlavne ak bol clovek zvyknuty na otvorenost systemu z androidu.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Páči sa mi ako zarytý Apple fans vedia z každej kraviny čo Apple vymyslí, spraviť to najlepšie čo sa kedy dalo vytvoriť.. :-D Nedá sa ti jednoducho nastaviť zvonenie? Chyba je v tebe! lebo nevieš hodinu hľadať nejaké skryté tlačítko, príp. si doinštalovať aplikáciu.
Ja neverím, že tí ľudia v hĺbke duše naozaj veria tomu čo vravia, alebo?.. veď predsa je normálne pripustiť isté chyby a nie hneď útočiť na toho kto na ne upozorní? Asi som potom divný, keď ako Android-ák dokážem pred ľudmi priznať, že to občas zamrzne prípadne, že niečo nejde vždy tak ako má.
Používateľov profilový obrázok
StoOka360
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Ne 01. Apr, 2012, 15:08
Bydlisko: Bratislava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa StoOka360 »

Ako je pravda ze apple je trosku ,,zlozitejsi,, ale aspon sa nenudis na vsetko su app a su aj free,mna jedine mrzelo ze mi asi 3 x do mesiaca vyhadzovalo ze mam zadat svoje udaje ked som stahoval z app store a vzdy ked som ich zadal...konkretne CV kod tak mi vzdy stiahlo 1 eu pisla som aj na apple a oni ze to nei my to vasa banka ako nechapal som tomu...tak som to zrusil telefon rpedal a uz ho enchcem..lebo v banke mi zas povedali ze to nie oni ale apple si uctuje za registacie...nechapal som ...

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"