Smartfon+- 200e

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Smartfon+- 200e

Príspevok od používateľa Memnon »

zdravim rozhodol som sa ku kupe nejakeho mudreho telefonu pre mamu
vzhladom na velke množstvo kupov pobehujucich po internete budem nakupovat cez bazar
nakolko sa jej paci prostredie mojho telefonu chcela by androida (aj ked lumia 800 sa je velmi paci z hladiska konstrukcie)
zuzil som kandidátov na nasledujúce 4 modely
Samsung galaxy S (plus) - super amoled
HTC Desire HD - 4,3", pevna konstrukcia
LG Optimus Black - nova display
HTC One V - ICS
koli jednoduchemu ovladaniu je pozadovaných aspon 3,7"
hlavným účelom používaný bude skor velmi bežne, chce velke hodiny, witgdet na pocasie kvalitny audio vystup(pocuvanie najma radia), pokial mozno dobrý foták a co najdlhsiu výdrz baterie

ktorý z telefonov by ste odporucili? pripadne pripadne pridali este daký iny do vyberu
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Smartfon+- 200e

Príspevok od používateľa newmi »

najlepsie widgety na pocasie su v HTC sense (lepsi funkcnejsi a spolahlivejsi so co sa tyka free verzii som nenasiel). Cize ak sa berie do uvahy toto, tak HTC. Papierovo lepsi je DHD ale zas One V je sikovnejsi. Predsa len 4,3" je uz slusna placka, najma pre zenu.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Smartfon+- 200e

Príspevok od používateľa HellAngel »

nj len to HTC sense si zozerie aj pekne vela z HW.
ale suhlas ze DHD je pre nu moc velke. galaxy s plus je za dobre peniaze a poskytuje slusny vakon + superamoled, co oceni hlavne pri slnecnych dnoch. widgety sa daju stiahnut. na pocasie by som kupil beautifull widgets, ktory je super
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
commodore64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 636
Dátum registrácie: Ut 15. Sep, 2009, 19:05
Bydlisko: Cinobaňa (okolie LC)

Re: Smartfon+- 200e

Príspevok od používateľa commodore64 »

4,3" telefon istotne nie. Kamos ma SGS II a ma co robit, aby to ovladal jednou rukou. Pre zenu max. 4 palce. Ten SGS plus je celkom dobra volba.
Spoiler: ukázať
PC: Case: Fractal Meshify 2 Gray TG Light Doska: ASUS TUF X570-PLUS GAMING (WiFi) Proc: AMD Ryzen 9 5900X RAM: Kingston FURY 64 GB DDR4 3200 MHz CL16 Beast Black GPU: GTX1070 PSU: Seasonic Focus 650W modular Cooling: ARCTIC Liquid Freezer II 280 LCD: Lenovo ThinkVision P32-U10 + Samsung S32D850 Disky: ADATA XPG SX8200 Pro SSD 1 TB + Toshiba 500GB nVME + WD Black 640GB + Seagate IronWolf Pro 4TB CMR Keyboard: Ligitech Craft Mys: Logitech MX Master 3 Zvuk: Sony XB-900 System: W11 x64 PDA: Samsung Galaxy S21 Most important: Adobe CC
harleyboy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Št 22. Sep, 2011, 13:44

Re: Smartfon+- 200e

Príspevok od používateľa harleyboy »

Ja by som jednoznacne volil LG Optimus Black. Bezkonkurencne najlepsi mobil v tej cene do 200 eur. Tie ostatne pochybujem ze sa tak lacno daju zohnat a Samsun Galaxy S+ urcite nestoji okolo 200 Eur. Ten LG je super lahky, super tenky, ten nova displej je jedna parada a radost sa na neho pozerat, ma velmi dobre odladeny system co sa u inych modelov LG neda povedat a najviac taha cele LG dolu prave ta neodladenost, ale tu je to uplne na jednicku a bude aj Android Ice Cream 4 do toho postupne. Dobre foti aj hd videa nataca velmi slusne. Ma aj led diodu co tusim ten Samsung nema ale nie som si uplne isty ci nahodou ma, myslim, ze nie. LG ma slusne funkcie a z tych kandidatov je podla mna na prvom mieste po zratani vsetkych plus a minus aj vzhladom na to, ze bude pre zenu. Hned tesne za nim davam HTC One V. Ber LG Optimus Black :good:
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Smartfon+- 200e

Príspevok od používateľa Memnon »

ano pisal som pre zenu, ale ked som sa jej pytal v telekome aky telefon by chcela, aky sa jej paci tak odpovedala SGS II :D
zatial sa stale rozhodujem
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: Smartfon+- 200e

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

dopraj jej :D nebuď skúpy ! :D
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
harleyboy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Št 22. Sep, 2011, 13:44

Re: Smartfon+- 200e

Príspevok od používateľa harleyboy »

Memnon napísal:ano pisal som pre zenu, ale ked som sa jej pytal v telekome aky telefon by chcela, aky sa jej paci tak odpovedala SGS II :D
zatial sa stale rozhodujem
No tak v tom pripade nie je o com :D Len je to uz raz tolko co to stoji, ale za to 5 krat lepsi a krajsi. Dopraj jej ho, ved sa s nim pohras potom aj ty ;)

Návrat na "Nákupná poradňa"